Magazynier (nr 0509)

Miejsce pracy: STARTOWA 3, 85-744 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - 1-a umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia I-III WJO
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagany stopień niepełnosprawności, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
      Pracodawca: CHEMIK HB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: STARTOWA 3, 85-744 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: krzysztof.jarmuz@chemik.com.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: krzysztof.jarmuz@chemik.com.pl
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Praca na stanowisku fryzjer . Zakres wszystkich obowiązków związanych z zawodem.
      StPr/21/0695
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - Przyjmowanie dostaw, - wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową, - przygotowywanie paczek na wysyłkę. - rozwożenie towaru do sklepów (Fiat Ducato, kat. B). Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16)
      StPr/21/0699
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      przygotowanie do produkcji, rozkrój skóry
      StPr/21/0696
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      szycie maszynowe ubraniówki
      StPr/21/0697

      rozkrój skóry + szycie ręczne skóry
      StPr/21/0698

      nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania produkcji, wizualna kontrola produkowanych elementów z metali, lakierowanie tych elementów, pakowanie gotowej produkcji.
      StPr/21/0665

      praca na hali-pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, wykładanie towarów na taśmę, oznaczanie wyrobów gotowych, proste prace magazynowe i produkcyjne, kontrola jakości produkowanych wyrobów, utrzymywanie czystości maszyn i stanowiska pracy.
      StPr/21/0668

      StPr/21/0669
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      pomoc głównemu mechanikowi, diagnozowanie usterek, naprawy pojazdów, sprzątanie warsztatu
      StPr/21/0672

      strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów, doradztwo w zakresie doboru fryzury
      StPr/21/0673