Kosztorysant-instalacje sanitarne (nr 1076)

Miejsce pracy: Jastrzębia 36 lok. 1, 85-668 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: opracowywanie kosztorysów sanitarnych, weryfikacja ofert od dostawców, sporządzanie przedmiarów, tworzenie zamówień materiałowych na realizację inwestycji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Inżynieria środowiskowa-instalacje sanitarne
    Zawód:
    • Kosztorysant budowlany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość branży instalacji sanitarnych, obsługa urządzeń biurowych, mile widziane doświadczenie zawodowe i znajomość języka obcego.
      Pracodawca: INŻYNIERIA SANITARNA INTER PRZEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Jastrzębia 36 lok. 1, 85-668 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 323 61 70
      E-mail: biuro@interprzem.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt tel. w godz. 07:00 - 15:00 52 323 61 70 lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: biuro@interprzem.pl
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7.00-15.00
      - obsługa telefonu; - nauka wewnętrznych programów, np. live space, slack; - nauka z zakresu obsługi klienta; - analizowanie potrzeb klienta; - prezentowanie przygotowanej oferty; - wybieranie wariantów, produktów lub usług; - prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście.
      StPr/21/1203
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obsługa maszyn w procesie produkcji gilz papierosowych, sprawdzenie sprawności maszyn i urządzeń, prowadzenie kontroli jakościowej wykonania technicznego zgodnie z obowiązującymi normami i instrukcją technologiczną, sprawdzanie poprawności napisów na etykietach w języku ukraińskim i rosyjskim. Miejsca wykonywania pracy: ul. Pińczowska 8, 85-877 Bydgoszcz, ul. Świetlicowa 7, 85-884 Bydgoszcz
      StPr/21/1206
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      1) samodzielna praca z pacjentami w zakresie fizjoterapii pediatrycznej, 2) postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętymi w placówce standardami, 3) indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb, 4) prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów
      StPr/21/1208
      wynagrodzenie od od 3 662 PLN

      1) współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska, 2) prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz sprawozdawczości, 3) monitorowanie zagadnień w zakresie gospodarki odpadami; 4) opracowywanie procedur, instrukcji i prowadzenie szkoleń dla personelu w zakresie ochrony środowiska, 5) nadzór nad prawidłową realizacją umów dotyczących unieszkodliwiania odpadów medycznych i innych
      StPr/21/1209
      wynagrodzenie od od 4 150 PLN

      załadunek i rozładunek towaru, zabezpieczanie i terminowa dostawa towaru, prowadzenie dokumentacji transportowej.
      StPr/21/1210
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców. Obsługa kadrowa pracowników, prowadzenie akt osobowych. Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS. Obsługa programu Płatnik. Sporządzanie raportów oraz zestawień płacowych. Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.
      StPr/21/1202
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Konfekcjoner / pakowacz Oferta przeznaczona dla osób niepełnosprawnych
      StPr/21/1204

      przygotowanie powierzchni metalowych do lakierowania, ręczne i mechaniczne nanoszenie powłok lakierniczych
      StPr/21/1187

      - nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sterylizacji, - przyjęcie materiału medycznego, - mycie i dezynfekcja, - przygotowanie i kompletowanie zestawów, - sterylizacja i wydanie do klienta
      StPr/21/1188

      Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: - obsługa krajarki, - terminowa realizacja zleceń Oferujemy: - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - odpowiedzialne stanowisko - ciekawą i samodzielną pracę zapewniającą ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych - praca w systemie 2 zmianowym
      StPr/21/1190
      wynagrodzenie od od 4 200 do 5 500 PLN