Elektryk (nr 1543)

Miejsce pracy: Fordońska 169, 85-739 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Elektryk jedna zmiana m-ce pracy: teren kraju
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 05.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Elektryk* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne)
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE*AQUA-TECH* SŁAWOMIR MANIEWSKI
        Adres: Fordońska 169, 85-739 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 52 348 61 11
        E-mail: aquatech@aquatech.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: aquatech@aquatech.pl lub kontakt tel. 52 348-61-11 w godz. 11:00-15:00
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 11.00-15.00
        Dekorowanie wyrobów cukierniczych wg. standardów firmy
        StPr/21/1630
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Podstawowe zadania na stanowisku : - Diagnozowanie usterek na podstawie zlecenia naprawy wystawionego przez użytkownika - Wykonywanie obsług technicznych i napraw mechanicznych pojazdów samochodowych zgodnie z zakresem zawartym w karcie pracy sprzętu transportowego Policji - Naprawianie i regulowanie zespołów i podzespołów pojazdu w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia - Wykonywanie prac demontażowo montażowych - Wymiana płynów eksploatacyjnych pojazdu - Rozliczanie się z magazynem części i akcesoriów samochodowych z pobranych części, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania naprawy lub obsługi - Odpowiedzialność za skutki wynikłe z niewłaściwej naprawy sprzętu transportowego - Udział w szkoleniach organizowanych w ramach doskonalenia zawodowego - Przestrzeganie obowiązujących przepisów p.poż., bezpieczeństwa i higieny pracy, regulaminu pracy i premiowania
        StPr/21/1627

        Obsługa wózka widłowego Układanie towaru na półkach Ładowanie i rozładowywanie aut Organizacja magazynu Ustawianie towaru na magazynie Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
        StPr/21/1625

        Poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier Magazynu Nabiałowego Opis stanowiska: - załadunek, rozładunek samochodów - składanie/ kompletowanie towaru do wysyłki - obsługa wózków widłowych Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę praca w systemie 3 zmianowym - Atrakcyjny system wynagradzania - Pełen pakiet socjalny - Mozliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe wydane przez Urzad Dozoru Technicznego
        StPr/21/1621

        Poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier Magazynu Nabiałowego (bez uprawnień na wózki do układania towaru) Opis stanowiska: - mechaniczny załadunek, rozładunek samochodów - składanie/ kompletowanie towaru do wysyłki - obsługa wózków widłowych Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę praca w systemie 3 zmianowym - Atrakcyjny system wynagradzania - Pełen pakiet socjalny - Mozliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe wydane przez Urzad Dozoru Technicznego
        StPr/21/1618

        Co będzie należało do Twoich obowiązków? - Przyjmowanie zgłoszeń od klienta zewnętrznego - Przeprowadzenie wywiadu według posiadanych instrukcji i wiedzy o produkcie - Klasyfikacja zgłoszeń według karty serwisowej produktu i klienta - Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do klienta zewnętrznego - Adresowanie zgłoszeń do odpowiedniej grupy funkcjonalnej - Monitorowanie czasu reakcji i czasu rozwiązania zgłoszenia Co możemy Ci zaoferować? - Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT - Pracę w projektach na rzecz największych banków krajowych i zagranicznych - Możliwość zdobywania doświadczenia oraz awansu na Analityka lub Testera - Elastyczny czas pracy - Możliwość pracy zdalnej - Prywatną opiekę medyczną - Ubezpieczenie na życie - Aktywność sportową (pakiety sportowe) - Bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
        StPr/21/1634

        wykonywanie prac ogólnobudowlanych
        StPr/21/1633

        prace w stolarni, obróbka drewna, szlifowanie części i elementów drewnianych do mebli tapicerowanych.
        StPr/21/1609
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Przygotowanie narzędzi i materiałów do obróbki, przestrzeganie procesów technologicznych, zapoznanie z zasadami programowania obrabiarek CNC.
        StPr/21/1611
        wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

        Wykonywanie prac drążenia zgodnie z technologią i dokumentacją.
        StPr/21/1612