Zamknij

POMOC KUCHENNA W BARZE "DWORCOWY" (nr 2116)

Nr oferty: StPr/21/2116Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dworcowa 75, 85-009 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków: - obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na potrawy, - utrzymywanie czystości w obrębie kuchni, sali konsumpcyjnej i zaplecza, - czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń, - doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników, - dofinansowanie do wypoczynku letniego, - pracę w przyjaznym i zgranym zespole. Wynagrodzenie brutto od 3.200,00 do 3.800,00 zł. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kompetencji i kwalifikacji, zostanie ustalone bezpośrednio z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • podstawowe
  Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
   Pozostałe wymagania
   Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne, - mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie gastronomicznym, - dobra organizacja własnej pracy, - aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
   Dane pracodawcy:
   Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA GASTRONOMICZNA W BYDGOSZCZY
   Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
   Adres: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
   Osoba do kontaktu:
   Numer telefonu: 52 3249310
   E-mail: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl
   Język aplikacji: polski
   Wymagane dokumenty: kontakt e-mail: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl lub tel. 52 3249310 - p. Katarzyna Siedzińska
   Sposób kontaktu
   przekazania dokumentów:
   Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
   Zapewnia obsługę i realizację zamówień publicznych w ramach przydzielonych postępowań zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi aktami prawnymi. Dodatkowe informacje: - oferty niekompletne, złożone po terminie nie będą rozpatrywane - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne - nadsyłanych dokumentów nie zwracamy - miejsce wykonywania pracy: Oddział ZUS w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 33, Bydgoszcz Oferujemy - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość rozwoju zawodowego - bogaty pakiet świadczeń socjalnych Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażenie stanowiska pracy: - sprzęt komputerowy, - sprzęt biurowy. Warunki wykonywania pracy: - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż. - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę - konieczność poruszania się po całym obiekcie - konieczność odbywania podróży służbowych - budynek 5-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie - przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa lub transporter schodowy - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
   StPr/21/2173
   data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   Zapewnia analizę akt kontroli oraz wydawanie decyzji wynikających z ustaleń kontroli. Dodatkowe informacje: - umowa na czas zastępstwa - oferty niekompletne, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne - proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu wiedzy sprawdzającego wymaganą wiedzę oraz rozmowę kwalifikacyjną - miejsce wykonywania pracy: Wydział Kontroli Płatników Składek ul. Konopnickiej 18a, Bydgoszcz Oferujemy - zatrudnienie w stabilnej firmie - możliwość rozwoju zawodowego - bogaty pakiet świadczeń socjalnych Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy. Warunki wykonywania pracy: - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, - konieczność poruszania się po całym obiekcie, - budynek 5-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 5 piętrze, - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego, - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika, - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
   StPr/21/2172
   data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   utrzymywanie porządku na terenie wewnętrznym jednostki woskowej
   StPr/21/2174
   data rozpoczęcia pracy od 11.06.2021
   wynagrodzenie od od 18,3 PLN

   Tworzenie projektów w programie graficznym, wykonywanie tatuaży według przygotowanego projektu
   StPr/21/2109
   data rozpoczęcia pracy od 28.06.2021
   wynagrodzenie od od 18,3 PLN

   pracownik krojowni
   StPr/21/2126
   data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   prasowanie międzyoperacyjne lub prasowanie wyrobów gotowych
   StPr/21/2127
   data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   - redagowanie ogłoszeń; - selekcja aplikacji kandydatów; - prowadzenia procesu rekrutacji; - tworzenie profili osobowych; - budowanie i uzupełnianie baz danych. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Okole.
   StPr/21/2132
   data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
   wynagrodzenie od 1 440 PLN

   koordynowanie procesów logistycznych, nadzorowanie pracy kierowców, kontakty z klientami, wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacji biurowej, prowadzenie rachunkowości, korespondencja firmowa, pisanie pism, tłumaczenia językowe.
   StPr/21/2133
   data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
   wynagrodzenie od od 2 800 PLN

   kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów, rozliczanie wyciągów bankowych i raportów kasowych, prowadzenie rejestrów VAT, uzgadnianie kont księgowych, obsługa programu dealerskiego, programu Symfonia i pakietu Office.
   StPr/21/2137
   data rozpoczęcia pracy od 01.08.2021
   wynagrodzenie od od 20 PLN

   - obsługa klienta; - obsługa kasy fiskalnej i lottomatu; - przygotowywanie posiłków małej gastronomii - ŻabkaCaffe; - pomoc w przyjmowaniu dostaw; - wykładanie towaru na półki; - dbanie o porządek na sklepie. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Szwederowo.
   StPr/21/2139
   data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
   wynagrodzenie od 1 440 PLN