Zamknij

Księgowy/ księgowa (nr 2161)

Nr oferty: StPr/21/2161Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków: - sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem ich kompletności i zgodności rachunkowej, - przygotowanie dokumentów do księgowania, - wprowadzenie dokumentów do ksiąg rachunkowych, - weryfikacja i uzgadnianie kont, - współudział przy ustalaniu wyniku finansowego, - archiwizowanie dokumentów księgowych, - mile widziana praktyka w naliczaniu wynagrodzeń w ramach różnych form współpracy (umowa o pracę, zlecenie, o dzieło) Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, - dofinansowanie do wypoczynku letniego, - pracę w przyjaznym i zgranym zespole.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • średnie zawodowe, ekonomiczne
  Uprawnienia:
  • Obsługa programu Optima
  • obsługa komputera MS OFFICE
   Wymagania pożądane
   Wykształcenie:
   • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - wykształcenie kierunkowe, preferowane finanse i rachunkowość, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - mile widziane znajomość obsługi programu Optima - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA GASTRONOMICZNA W BYDGOSZCZY
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 324 93 10
    E-mail: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV prosimy kierować na adres: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl Dział Kadr tel. 52 / 324 93 10
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Zapewnia obsługę i realizację zamówień publicznych w ramach przydzielonych postępowań zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi aktami prawnymi. Dodatkowe informacje: - oferty niekompletne, złożone po terminie nie będą rozpatrywane - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne - nadsyłanych dokumentów nie zwracamy - miejsce wykonywania pracy: Oddział ZUS w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 33, Bydgoszcz Oferujemy - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość rozwoju zawodowego - bogaty pakiet świadczeń socjalnych Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażenie stanowiska pracy: - sprzęt komputerowy, - sprzęt biurowy. Warunki wykonywania pracy: - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż. - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę - konieczność poruszania się po całym obiekcie - konieczność odbywania podróży służbowych - budynek 5-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie - przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa lub transporter schodowy - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
    StPr/21/2173
    data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Zapewnia analizę akt kontroli oraz wydawanie decyzji wynikających z ustaleń kontroli. Dodatkowe informacje: - umowa na czas zastępstwa - oferty niekompletne, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane - skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne - proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu wiedzy sprawdzającego wymaganą wiedzę oraz rozmowę kwalifikacyjną - miejsce wykonywania pracy: Wydział Kontroli Płatników Składek ul. Konopnickiej 18a, Bydgoszcz Oferujemy - zatrudnienie w stabilnej firmie - możliwość rozwoju zawodowego - bogaty pakiet świadczeń socjalnych Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy. Warunki wykonywania pracy: - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, - konieczność poruszania się po całym obiekcie, - budynek 5-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 5 piętrze, - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego, - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika, - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
    StPr/21/2172
    data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    utrzymywanie porządku na terenie wewnętrznym jednostki woskowej
    StPr/21/2174
    data rozpoczęcia pracy od 11.06.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Tworzenie projektów w programie graficznym, wykonywanie tatuaży według przygotowanego projektu
    StPr/21/2109
    data rozpoczęcia pracy od 28.06.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    pracownik krojowni
    StPr/21/2126
    data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prasowanie międzyoperacyjne lub prasowanie wyrobów gotowych
    StPr/21/2127
    data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - redagowanie ogłoszeń; - selekcja aplikacji kandydatów; - prowadzenia procesu rekrutacji; - tworzenie profili osobowych; - budowanie i uzupełnianie baz danych. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Okole.
    StPr/21/2132
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    koordynowanie procesów logistycznych, nadzorowanie pracy kierowców, kontakty z klientami, wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacji biurowej, prowadzenie rachunkowości, korespondencja firmowa, pisanie pism, tłumaczenia językowe.
    StPr/21/2133
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów, rozliczanie wyciągów bankowych i raportów kasowych, prowadzenie rejestrów VAT, uzgadnianie kont księgowych, obsługa programu dealerskiego, programu Symfonia i pakietu Office.
    StPr/21/2137
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2021
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    - obsługa klienta; - obsługa kasy fiskalnej i lottomatu; - przygotowywanie posiłków małej gastronomii - ŻabkaCaffe; - pomoc w przyjmowaniu dostaw; - wykładanie towaru na półki; - dbanie o porządek na sklepie. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Szwederowo.
    StPr/21/2139
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
    wynagrodzenie od 1 440 PLN