sprzedawca usług fotograficznych (nr 5227)

Miejsce pracy: Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż usług fotograficznych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 24.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera MS Ofice
      • grafika komputerowa
      • Chęć zdobywania wiedzy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : podstawy znajomości programu Photoshop mile widziane [Inne] : mile widziany status studenta znajomość języka angielskiego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: USŁUGI FOTOGRAFICZNE "FOTANKA" ANNA CIEŚLUK
        Adres: Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Cieśluk
        Numer telefonu:
        E-mail: praca.kodak@wp.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: e-mail: praca.kodak@wp.pl
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Obowiązki : - wykonywanie podstawowych napraw i konserwacji, - usuwanie usterek i awarii zgodnie z ustaleniami, - dbanie o sprawne funkcjonowanie urządzeń technicznych, - bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych, - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy. Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, - wynagrodzenie wraz z 13-tą pensją, dofinansowanie do wypoczynku z funduszu socjalnego, nagrody z funduszu nagród i inne, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. Kwota wynagrodzenia: 3300 zł brutto + dodatek stażowy.
        StPr/21/5458
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        - wykonywanie badań produktów naftowych - uczestniczenie w szkoleniach z zakresu zarządzania jakościa - praca w warunkach narażenia na działanie substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym wynagrodzenie 3.000 zł + dodatki
        StPr/21/5455
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Obowiązki : - wykonywanie prac remontowo - budowlanych m. in: murowanie, tynkowanie, gipsowanie, układanie płytek, malowanie, - wykonywanie prac konserwatorskich, - wszelakie prace budowlane wskazane przez przełożonego, - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy. Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, - wynagrodzenie wraz z 13-tą pensją, dofinansowanie do wypoczynku z funduszu socjalnego, nagrody z funduszu nagród i inne, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. Kwota wynagrodzenia: 3300 zł brutto + dodatek stażowy.
        StPr/21/5456

        obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o ekspozycję towarów i porządek na sali sprzedaży
        StPr/21/5477

        StPr/21/5475

        Księgowanie dokumentów pod nadzorem przełożonego
        StPr/21/5472
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        - usługi hydrauliczne wymiar czasu pracy od 1/4 etatu, 1/2, 1
        StPr/21/5470
        wynagrodzenie od od 752,5 PLN

        obsługa frezarki
        StPr/21/5463
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - 1-a umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
        StPr/21/5462

        Do zadań pracownika należeć będzie: - montaż i demontaż armatury sanitarnej, - montaż i demontaż rurociągów i armatury wodociągowej, gazowej i kanalizacyjnej, - prace konserwacyjne z zakresu wod.-kan., - obsługa węzłów ciepłowniczych, - poprawne odczytywanie dokumentacji technicznej, - podstawowa znajomość zasad automatyki węzłów CO i hydroforni, - prawidłowe przeprowadzenie prób szczelności urządzeń i instalacji. Oferujemy: - kursy, szkolenia, - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - możliwość awansu zawodowego. Kwota wynagrodzenia: 3300 zł brutto + dodatek stażowy.
        StPr/21/5461