Kierowca kat. C+E (nr 5259)

Miejsce pracy: 85-787 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na terenie kraju; wyjazdy i powroty z Bydgoszczy możliwość zatrudnienia na 1/2 lub pełen etat kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. CE
    • świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu drogowego osób lub rzeczy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-TRANSPORTOWE Wiesław Kraszewski
      Adres: 87-400 Kolonia Lipnica 1A, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 603-198-594
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt tel. 603 198 594 w godz. 8:00-22:00
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00 - 22.00
      Obowiązki : - wykonywanie podstawowych napraw i konserwacji, - usuwanie usterek i awarii zgodnie z ustaleniami, - dbanie o sprawne funkcjonowanie urządzeń technicznych, - bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych, - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy. Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, - wynagrodzenie wraz z 13-tą pensją, dofinansowanie do wypoczynku z funduszu socjalnego, nagrody z funduszu nagród i inne, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. Kwota wynagrodzenia: 3300 zł brutto + dodatek stażowy.
      StPr/21/5458
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      - wykonywanie badań produktów naftowych - uczestniczenie w szkoleniach z zakresu zarządzania jakościa - praca w warunkach narażenia na działanie substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym wynagrodzenie 3.000 zł + dodatki
      StPr/21/5455
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Obowiązki : - wykonywanie prac remontowo - budowlanych m. in: murowanie, tynkowanie, gipsowanie, układanie płytek, malowanie, - wykonywanie prac konserwatorskich, - wszelakie prace budowlane wskazane przez przełożonego, - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy. Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, - wynagrodzenie wraz z 13-tą pensją, dofinansowanie do wypoczynku z funduszu socjalnego, nagrody z funduszu nagród i inne, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. Kwota wynagrodzenia: 3300 zł brutto + dodatek stażowy.
      StPr/21/5456

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o ekspozycję towarów i porządek na sali sprzedaży
      StPr/21/5477

      StPr/21/5475

      Księgowanie dokumentów pod nadzorem przełożonego
      StPr/21/5472
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - usługi hydrauliczne wymiar czasu pracy od 1/4 etatu, 1/2, 1
      StPr/21/5470
      wynagrodzenie od od 752,5 PLN

      obsługa frezarki
      StPr/21/5463
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - 1-a umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/21/5462

      Do zadań pracownika należeć będzie: - montaż i demontaż armatury sanitarnej, - montaż i demontaż rurociągów i armatury wodociągowej, gazowej i kanalizacyjnej, - prace konserwacyjne z zakresu wod.-kan., - obsługa węzłów ciepłowniczych, - poprawne odczytywanie dokumentacji technicznej, - podstawowa znajomość zasad automatyki węzłów CO i hydroforni, - prawidłowe przeprowadzenie prób szczelności urządzeń i instalacji. Oferujemy: - kursy, szkolenia, - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - możliwość awansu zawodowego. Kwota wynagrodzenia: 3300 zł brutto + dodatek stażowy.
      StPr/21/5461