Przedstawiciel handlowy HVACR - OZE (nr 0149)

Miejsce pracy: Kościuszki 27b, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów firm działających w branży chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika; doradztwo techniczno-handlowe oraz przyjmowanie i realizacja zamówień; tworzenie ofert handlowych oraz realizowanie planów sprzedaży umowa o pracę, cały etat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Przedstawiciel handlowy
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: - Łatwości w przyswajaniu wiedzy technicznej; - Doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów oraz umiejętności prowadzenia negocjacji; - Posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym; - Wykształcenia min. średniego technicznego, preferowane kierunki związane z chłodnictwem - Mile widziana znajomość oprogramowania sprzedażowego Insert Subiekt GT
          Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PRYMUS" ZYGMUNT GRYGORCZUK
          Adres: Kościuszki 27b, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: rekrutacja@prymusb2b.pl
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Sposób aplikacji: CV w formacie pliku pdf należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@prymusb2b.pl UWAGA: w tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska!
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków
          StPr/22/0241
          wynagrodzenie od od 2 364 PLN

          Osoba na tym stanowisku: - współuczestniczy w kontroli organów służby geodezyjnej i kartograficznej w celu zapewnienia przestrzegania przepisów prawa w obszarze geodezji i kartografii - przygotowuje projekty rozstrzygnięć w zakresie rozpatrywanych skarg i wniosków wpływających do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego dotyczące działalności w dziedzinie geodezji i kartografii, wykonywanej przez organy służby geodezyjnej i kartograficznej oraz jednostki wykonawstwa geodezyjnego, w tym współuczestniczy w dokonywaniu specjalistycznej oceny dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, geodezyjnych materiałów źródłowych i archiwalnych, w celu podnoszenia jakości wykonywania prac geodezyjno-kartograficznych oraz prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - współuczestniczy w kontroli przestrzegania i stosowania przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne, a w szczególności zgodność wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych z przepisami prawa, w celu poprawy funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek wykonawstwa geodezyjnego i zapewnienia należytego przestrzegania przepisów prawa w przedmiotowym zakresie - współuczestniczy w kontroli działalności przedsiębiorców oraz jednostek organizacyjnych oraz współuczestniczy w opracowaniu projektów wystąpień pokontrolnych, w celu zapewnienia wykonywania prac geodezyjnych lub kartograficznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w obszarze geodezji i kartografii - współuczestniczy w kontroli Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, prezydentów miast na prawach powiatu i starostów w zakresie tworzenia metadanych opisujących zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej prowadzonej przez ww. organy, jak również interoperacyjności prowadzonych zbiorów danych i umocowanych z nimi usług wynikających z ustawy o infrastrukturze informacji przestrzennej w celu przestrzegania przepisów dotyczących geodezji i kartografii - współuczestniczy w nadzorowaniu i kontrolowaniu podmiotów posiadających uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w celu zapewnienia wykonywania przez nich prac geodezyjnych i kartograficznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie geodezji i kartografii - przygotowuje projekty stanowisk, opinii Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego w przypadku wątpliwości co do stosowania przepisów prawa przez organy służby geodezyjnej i kartograficznej oraz jednostki wykonawstwa geodezyjnego, w celu zapewnienia ich funkcjonowania zgodnie z przepisami prawa dotyczącego geodezji i kartografii Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę; czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, zagrożenie korupcją, praca w terenie. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane na II piętrze w pokoju biurowym (budynek A, wejście od ul. Jagiellońskiej 3, budynek nie posiada windy, toaleta nie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych). Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. K-PUW zajmuje kompleks trzech budynków: gmach główny przy ul. Jagiellońskiej 3 (siedziba K-PUW, budynek A) połączony z budynkami B i C przy ul. ks. S. Konarskiego 1-3. Występuje utrudniony lub ograniczony dostęp do części budynków dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się po schodach. W przemieszczaniu się do budynku A i pomiędzy budynkami Urzędu osobom niepełnosprawnym pomagają pracownicy Urzędu przy pomocy platformy schodowej.
          StPr/22/0246
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          utrzymywanie w czystości oddziałów szpitalnych
          StPr/22/0240
          wynagrodzenie od od 3 100 PLN

          utrzymywanie powierzchni szkolnych w czystości m-ce pracy: ul. Bośniacka/ Ogińskiego Bydgoszcz
          StPr/22/0239

          Zakres obowiązków: - weryfikacja formalno-prawna wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia prowadzenie postępowań w trybach ustawy Pzp; - tworzenie dokumentacji przetargowej; - sporządzanie umów w sprawach zamówień publicznych; - udział w posiedzeniach komisji przetargowych; - archiwizacja dokumentacji; - współpraca z wewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie udzielania zamówień. Oferujemy: - kursy, szkolenia; - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; - możliwość awansu zawodowego. Kwota wynagrodzenia: 3900 zł brutto + dodatek stażowy.
          StPr/22/0231
          wynagrodzenie od od 3 900 PLN

          wykonywanie badań technicznych pojazdów, ocena stanu technicznego pojazdów
          StPr/22/0230

          - przyjmowanie zamówień od klientów - zapewnienie dostepności materiałowej systemowo - nadzór nad terminami - współpraca z magazynem, produkcją, księgowością
          StPr/22/0229

          - prace montażowe - dbałość o stanowisko pracy - praca przy stołach montażowych za pomocą prostych elektronarzędzi
          StPr/22/0227

          zajmowanie się przewożeniem i rozmieszczaniem towarów, obsługiwanie wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii, dbanie o stan wózka czyszczenie i konserwacja, sterowanie wózkiem widłowym i przewożenie towarów wiąże się z dokładnością i odpowiedzialnością , często także wykonywanie drobnych prac magazynowych, sprawdzenia sprawności układów i mechanizmów wózka widłowego
          StPr/22/0224
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          - operator wózka widłowego - prace magazynowe (załadunek, rozładunek) - udział w inwentaryzacjach - praca w systemie
          StPr/22/0226