pozostali operatorzy urządzeń do obróbki powierzchniowej metali i nakładania pow

Miejsce pracy: Jezuicka 5, 85-102 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń w procesie obróbki; gięcie, cięcie, wiercenie i frezowanie; ręczne i mechaniczne nakładanie powłok; analiza planów i rysunków w celu kolejności nakładania powłok.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 24.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Pozostali operatorzy urządzeń do obróbki powierzchniowej metali i nakładania powłok (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 2)
      Uprawnienia:
      • czytanie rysunku technicznego
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie wiedza z zakresu obróbki metali, czytanie kart i instrukcji technologicznych, gotowość do pracy w zespole cudzoziemców
          Pracodawca: Lenexpo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
          Adres: Jezuicka 5, 85-102 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: LENEXPO Sp. z o.o. Sp. k. ul. Jezuicka 5, 85-102 Bydgoszcz, tel. 52 388-64-90 w godz. 10-16
          Zakres obowiązków: - weryfikacja formalno-prawna wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia prowadzenie postępowań w trybach ustawy Pzp; - tworzenie dokumentacji przetargowej; - sporządzanie umów w sprawach zamówień publicznych; - udział w posiedzeniach komisji przetargowych; - archiwizacja dokumentacji; - współpraca z wewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie udzielania zamówień. Oferujemy: - kursy, szkolenia; - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; - możliwość awansu zawodowego. Kwota wynagrodzenia: 3900 zł brutto + dodatek stażowy.
          StPr/22/0231
          wynagrodzenie od od 3 900 PLN

          wykonywanie badań technicznych pojazdów, ocena stanu technicznego pojazdów
          StPr/22/0230
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          - przyjmowanie zamówień od klientów - zapewnienie dostepności materiałowej systemowo - nadzór nad terminami - współpraca z magazynem, produkcją, księgowością
          StPr/22/0229

          - prace montażowe - dbałość o stanowisko pracy - praca przy stołach montażowych za pomocą prostych elektronarzędzi
          StPr/22/0227

          zajmowanie się przewożeniem i rozmieszczaniem towarów, obsługiwanie wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii, dbanie o stan wózka czyszczenie i konserwacja, sterowanie wózkiem widłowym i przewożenie towarów wiąże się z dokładnością i odpowiedzialnością , często także wykonywanie drobnych prac magazynowych, sprawdzenia sprawności układów i mechanizmów wózka widłowego
          StPr/22/0224
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          - operator wózka widłowego - prace magazynowe (załadunek, rozładunek) - udział w inwentaryzacjach - praca w systemie
          StPr/22/0226

          - opieka na dziećmi w wieku 3-6 lat - prowadzenie zajęć dydaktycznych
          StPr/22/0225
          wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

          - Przyjmowanie wyrobów Gamrat S.A. do magazynu. - Kompletacja i przygotowywanie wyrobów do wysyłki. - Załadunek wyrobu na środki transportu i zabezpieczenie go przed uszkodzeniem w transporcie. - Dostarczanie wyrobów do klienta środkiem transportu będącym w dyspozycji Centrum Dystrybucji. - Prowadzenie rozmów z klientem w celach informacyjnych oraz uzgodnień logistycznych. - Wystawianie dokumentów WZ, MM. - Współpraca ze specjalistami ds. sprzedaży i logistyki w zakresie załadunku wyrobów. - Zapewnienie składowania i przechowywania wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz odpowiednie oznaczanie statusu wyrobów. - Dokonywanie okresowych przeglądów stanu i jakości przechowywanych wyrobów. - Obsługa wózków widłowych i urządzeń. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Benefity takie jak: możliwość skorzystania z świadczeń socjalnych, ubezpieczenia grupowe na życie, paczki mikołajowe dla dzieci
          StPr/22/0234
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          Zakres obowiązków: 1. Sporządzanie projektów opinii oraz informacji i wyjaśnień w przedmiocie stosowania przepisów, zgodnie z obowiązującym systemem prawnym i aktualnym orzecznictwem sądowym. 2. Uzgadnianie pod względem formalno-prawnym projektów aktów normatywnych, decyzji i postanowień administracyjnych oraz dokumentów rozkazodawczych. 3. Udzielanie pomocy prawnej w zakresie prowadzonych postępowań administracyjnych, sprawach cywilnych, likwidacji szkód. Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy). Zatrudnienie: luty 2022 r.
          StPr/22/0236
          wynagrodzenie od od 3 853 PLN

          PRACE WARSZTATOWE
          StPr/22/0237
          wynagrodzenie od od 20 PLN