Zamknij

Magazynier (nr 7030)

Miejsce pracy: Podłużna 11-13, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Przyjmowanie materiałów do magazynu; - Przygotowanie zleceń produkcyjnych; - Przemieszczania fizyczne i w systemie; - Rozładunek i załadunek transportów Wynagrodzenie od 2.500 - Kwota wynagrodze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia I-III WJO
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych - wykształcenie min. zawodowe - znajomość komputera i pakietu MS Office
      Pracodawca: "VOLEX POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
      Adres: Podłużna 11-13, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 327 46 00 wew. 1
      E-mail: rekrutacja.bydgoszcz@volex.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem MAGAZYNIER na adres e-mailowy: rekrutacja.bydgoszcz@volex.com Prosimy o umieszczenie w CV kl
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Sekretarka
      StPr/18/1903
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      telefoniczna sprzedaż produktów i usług (branża telekomunikacyjna) obsługa klienta w formie telefonicznej prezentacja nowych ofert, przedłużanie umów godz. pracy: 8.00-16.00
      StPr/18/7221
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      StPr/18/7222

      sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
      StPr/18/7224

      śledzenie planowanych i prowadzonych inwestycji drogowych i pozyskiwanie zleceń na inwestycje drogowe w profilu działalności firmy, analiza zapytań, w tym dokumentacji i specyfikacji technicznych, prz
      StPr/18/7225
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      - PRZYGOTOWANIE PROCESU ROZPOCZĘCIA BUDOWY, - PRZYGOTOWANIE PLANU ZAMÓWIEŃ MATERIAŁÓW, URZADZEŃ I INNYCH ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ, - PRZYGOTOWANIE HARMONOGRAMU PRAC, - KIEROWANIE REALIZACJĄ BUDOWY I NAD
      StPr/18/7226
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

      lakierowanie proszkowe elementów i detali, międzyoperacyjna kontrola jakości produkowanych detali
      StPr/18/7227
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      StPr/18/7228
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      naprawa i konserwacja oraz modernizacja wyposażenia produkcyjnego zakładu (prasy hydrauliczne i mechaniczne, piły taśmowe, wiertarki stołowe, gilotyny, instalacje sprężonego powietrza itp.), wykonawst
      StPr/18/7229
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      StPr/18/7230