Zamknij

Stanowisko ds. wypłaty należności pracowniczych (nr 7035)

Miejsce pracy: Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy - Zapewnia realizację obsługi pracowników oraz innych osób fizycznych zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych w zakresie wypłat należności wynik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy Niezbędne: - wykształcenie średnie Pożądane: - wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne) - minimum 6 mies
    Pracodawca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy
    Adres: Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty - CV - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
    Sekretarka
    StPr/18/1903
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    telefoniczna sprzedaż produktów i usług (branża telekomunikacyjna) obsługa klienta w formie telefonicznej prezentacja nowych ofert, przedłużanie umów godz. pracy: 8.00-16.00
    StPr/18/7221
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    StPr/18/7222

    sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
    StPr/18/7224

    śledzenie planowanych i prowadzonych inwestycji drogowych i pozyskiwanie zleceń na inwestycje drogowe w profilu działalności firmy, analiza zapytań, w tym dokumentacji i specyfikacji technicznych, prz
    StPr/18/7225
    wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

    - PRZYGOTOWANIE PROCESU ROZPOCZĘCIA BUDOWY, - PRZYGOTOWANIE PLANU ZAMÓWIEŃ MATERIAŁÓW, URZADZEŃ I INNYCH ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ, - PRZYGOTOWANIE HARMONOGRAMU PRAC, - KIEROWANIE REALIZACJĄ BUDOWY I NAD
    StPr/18/7226
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

    lakierowanie proszkowe elementów i detali, międzyoperacyjna kontrola jakości produkowanych detali
    StPr/18/7227
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

    StPr/18/7228
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    naprawa i konserwacja oraz modernizacja wyposażenia produkcyjnego zakładu (prasy hydrauliczne i mechaniczne, piły taśmowe, wiertarki stołowe, gilotyny, instalacje sprężonego powietrza itp.), wykonawst
    StPr/18/7229
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    StPr/18/7230