Zamknij

Szwaczka

Nr oferty: StPr/18/1889Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Miejsce pracy: Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie odzieży
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Szwaczka maszynowa
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane jest doświadczenie zawodowe lub praktyka na podobnym stanowisku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Ever Top Sp. z o.o.
      Adres: Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dorota Hałajda
      Numer telefonu: (52) 323-11-14
      E-mail: ever@bydgoszcz.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Główne obowiązki: - reprezentowanie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Nac
      StPr/18/7505
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - Przyjmowanie materiałów do magazynu; - Przygotowanie zleceń produkcyjnych; - Przemieszczania fizyczne i w systemie; - Rozładunek i załadunek transportów
      StPr/18/7506
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      - montaż kabli z dokumentacją, - używanie narzędzi produkcyjnych z technologią, - kontrola wizualna wyrobu
      StPr/18/7507
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      StPr/18/7508
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      1. sporządzanie palnów inwestycji i remontów 2. prowadzenie instruktażu w zakresie zasad i sposobu prowadzenia inwestycji 3. udział w kontrolach 4. udział w procesach likwidacji i czasowego zajęcia t
      StPr/18/7510
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      realizacja świadczeń opiekuńczych i pielęgnacyjnych, dbanie o higienę, czystość bielizny i pościeli pacjentów, karmienie pacjentów
      StPr/18/7511
      wynagrodzenie od 13,7 - 14,7 PLN

      Zakres obowiązków: - sprawdzanie w czasie służby powierzonego rejonu (łączność telefoniczna, zamknięcie pomieszczeń, sprzętu ppoż. itp.) - obchód obiektu - obsługa monitoringu i centrali ppoż - prowad
      StPr/18/7512
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      czyszczenie powierzchni metalowych i betonowych zgodnie z normami, przygotowanie powierzchni do malowania, metalizacji lub pasywacji
      StPr/18/7513
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      Obsługa maszyn czyszczących, utrzymanie czystości, inwentaryzacja środków trwałych, obsługa automatycznych podajników do chemii, analiza żużycia środków czystości, palnowanie prac zespołu pracowników
      StPr/18/7514
      wynagrodzenie od od 14,5 PLN

      prace produkcyjne w przetwórstwie tworzyw sztucznych i metali
      StPr/18/7515