Zamknij

Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (nr 7470)

Miejsce pracy: Podłużna 11-13, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montowanie podzespołów i zespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 02.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • czytanie rysunku technicznego
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • zasadnicze zawodowe
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: EAST LIONS SP.ZO.O.
          Adres: Kościelna 8, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorski
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: EAST LIONS Sp. z o.o. ul. Garbary 2, tel. 728-434-938 w godz. 9-15
          przekazania dokumentów:
          Termin: ul. Garbary 2 w godz. 9-15
          Główne obowiązki: - reprezentowanie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Nac
          StPr/18/7505
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          - Przyjmowanie materiałów do magazynu; - Przygotowanie zleceń produkcyjnych; - Przemieszczania fizyczne i w systemie; - Rozładunek i załadunek transportów
          StPr/18/7506
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          - montaż kabli z dokumentacją, - używanie narzędzi produkcyjnych z technologią, - kontrola wizualna wyrobu
          StPr/18/7507
          wynagrodzenie od od 2 200 PLN

          StPr/18/7508
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          1. sporządzanie palnów inwestycji i remontów 2. prowadzenie instruktażu w zakresie zasad i sposobu prowadzenia inwestycji 3. udział w kontrolach 4. udział w procesach likwidacji i czasowego zajęcia t
          StPr/18/7510
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          realizacja świadczeń opiekuńczych i pielęgnacyjnych, dbanie o higienę, czystość bielizny i pościeli pacjentów, karmienie pacjentów
          StPr/18/7511
          wynagrodzenie od 13,7 - 14,7 PLN

          Zakres obowiązków: - sprawdzanie w czasie służby powierzonego rejonu (łączność telefoniczna, zamknięcie pomieszczeń, sprzętu ppoż. itp.) - obchód obiektu - obsługa monitoringu i centrali ppoż - prowad
          StPr/18/7512
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          czyszczenie powierzchni metalowych i betonowych zgodnie z normami, przygotowanie powierzchni do malowania, metalizacji lub pasywacji
          StPr/18/7513
          wynagrodzenie od od 13,7 PLN

          Obsługa maszyn czyszczących, utrzymanie czystości, inwentaryzacja środków trwałych, obsługa automatycznych podajników do chemii, analiza żużycia środków czystości, palnowanie prac zespołu pracowników
          StPr/18/7514
          wynagrodzenie od od 14,5 PLN

          prace produkcyjne w przetwórstwie tworzyw sztucznych i metali
          StPr/18/7515