Zamknij

Ustawiacz maszyn wtryskowych (nr 7476)

Miejsce pracy: Władysława Paciorkiewicza 3, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa i ustawianie wtryskarek, mocowanie narzędzi i form na urządzeniach do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, przygotowanie maszyn i urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 03.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
    • Operator wtryskarki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ENOPLAST SP. Z O.O.
      Adres: Władysława Paciorkiewicza 3, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujaws
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: ENOPLAST Sp. z o.o. ul. Wł. Paciorkiewicza 3, 85-862 Bydgoszcz w godz. 8:00-16:00
      Termin: ul. Władysława Paciorkiewicza 3, 85-862 Bydgoszcz w godz. 8-16 (budynek firmy Hanplast)
      zgodny
      StPr/18/3182
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      - wstępna diagnoza pedagogiczna uczniów - obserwacja uczniów w trakcie zajęć - prowadzenie zajęć terapeutycznych, rewalidacyjnych - prowadzenie warsztatów dla nauczycieli, uczniów, rodziców - udział w
      StPr/18/7534
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      sprzątanie biur
      StPr/18/7535
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/18/7536

      - praca na obrabiarkach CNC z oprogramowaniem FANUC, SINUMERIK lub HAIDENHAIN Warunki: - odbycie rozmowy kwalifikacyjnej , -3 miesięczny okres próbny, -wynagrodzenie całkowite składa się z pensji zas
      StPr/18/7537
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      - Praca jako pracownik ochrony na obiekcie biurowym w centrum Bydgoszczy - zmiany: 7-19; 19-7 Firma oferuje dofinansowania: - do leków - do okularów - turnusów rehabilitacyjnych - wczasów dziecka - p
      StPr/18/7540

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej. - Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników. - Przygotowanie list płac dla pracowników i zlecenio
      StPr/18/7541

      StPr/18/7543

      prowadzenie ewidencji rzeczowych składników majątkowych, planowanie i naliczanie amortyzacji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, księgowanie i rejestrowanie dokumentów, sporządzani
      StPr/18/7544
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/18/7545