Zamknij

Specjalista do spraw marketingu (nr 7477)

Miejsce pracy: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: inicjowanie, projektowanie i prowadzenie działań marketingowych, planowanie i realizacja kampanii reklamowych z wykorzystaniem: radia, prasy, telewizji, współpraca z grafikiem i fotografem w zakresie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Specjalista do spraw marketingu i handlu (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • obsługa pakietu MS OFFICE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, PR, marketing, polonistyka, socjologia lub pokrewne), min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość MS Office, w
        Pracodawca: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy
        Adres: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujaw
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt osobisty: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, budynek 2.1 pok. 27 w godz. 8:00 - 14:00 lub d
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
        Główne obowiązki: - reprezentowanie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Nac
        StPr/18/7505
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        - Przyjmowanie materiałów do magazynu; - Przygotowanie zleceń produkcyjnych; - Przemieszczania fizyczne i w systemie; - Rozładunek i załadunek transportów
        StPr/18/7506
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        - montaż kabli z dokumentacją, - używanie narzędzi produkcyjnych z technologią, - kontrola wizualna wyrobu
        StPr/18/7507
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        StPr/18/7508
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        1. sporządzanie palnów inwestycji i remontów 2. prowadzenie instruktażu w zakresie zasad i sposobu prowadzenia inwestycji 3. udział w kontrolach 4. udział w procesach likwidacji i czasowego zajęcia t
        StPr/18/7510
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        realizacja świadczeń opiekuńczych i pielęgnacyjnych, dbanie o higienę, czystość bielizny i pościeli pacjentów, karmienie pacjentów
        StPr/18/7511
        wynagrodzenie od 13,7 - 14,7 PLN

        Zakres obowiązków: - sprawdzanie w czasie służby powierzonego rejonu (łączność telefoniczna, zamknięcie pomieszczeń, sprzętu ppoż. itp.) - obchód obiektu - obsługa monitoringu i centrali ppoż - prowad
        StPr/18/7512
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        czyszczenie powierzchni metalowych i betonowych zgodnie z normami, przygotowanie powierzchni do malowania, metalizacji lub pasywacji
        StPr/18/7513
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        Obsługa maszyn czyszczących, utrzymanie czystości, inwentaryzacja środków trwałych, obsługa automatycznych podajników do chemii, analiza żużycia środków czystości, palnowanie prac zespołu pracowników
        StPr/18/7514
        wynagrodzenie od od 14,5 PLN

        prace produkcyjne w przetwórstwie tworzyw sztucznych i metali
        StPr/18/7515