Zamknij

Kucharz kuchni wschodniej (nr 0220)

Miejsce pracy: Michała Kleofasa Ogińskiego 22, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej, rosyjskiej, indyjskiej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
      Uprawnienia:
      • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • kucharz kuchni rosyjskiej
      • kucharz kuchni ukraińskiej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "SOGO" S.C. KATARZYNA KUMMER MACIEJ KUMMER
        Adres: Michała Kleofasa Ogińskiego 22, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kuj
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: restauracj@ogniemimieczem.com
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV przesyłać na adres: restauracja@ogniemimieczem.com
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        branża: chemia gospodarcza
        StPr/19/0350
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/0351

        - tworzenie ofert pracy na podstawie opisów stanowiska w języku ukraińskim i rosyjskim, - selekcja i rekrutacja pracowników, - kontakt telefoniczny z kandydatami i pracownikami, - współpraca z poszcze
        StPr/19/0353
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - wykładanie i układanie towaru, - sprzedaż, - dbanie o porządek na stanowisku pracy, - sprzątanie,
        StPr/19/0354
        wynagrodzenie od od 2 000 PLN

        - zarządzanie przedsiębiorstwem planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży oraz marketingu - wyjazdy służbowe na terytorium Ukrainy na dłuższy okres
        StPr/19/0355
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Pawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym: przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie, konfekcjonowanie, zapakowanie i oznakowanie, sterylizację ora
        StPr/19/0356

        Zapewnienie obsługi postępowań o wydanie orzeczenia lub opinii przez lekarza orzecznika lub komisję lekarską Zakładu oraz postępowań o nadanie, cofnięcie i wygaszenie upoważnienia do wystawiania zaśw
        StPr/19/0358

        obsługa i ustawianie wtryskarek, mocowanie narzędzi i form na urządzeniach do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, przygotowanie maszyn i urządzeń
        StPr/19/0359

        - obsługa frezarki CNC - wykonywanie programów na frezarki CNC, wprowadzanie korekt - przygotowywanie dokumentacji technicznej dla operacji frezowania - ścisła współpraca z pracownikami dotycząca możl
        StPr/19/0360
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        obróbka strumieniowa metali, śrutowanie metodą strumieniową konstrukcji stalowych
        StPr/19/0361
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN