Zamknij

Pracownik ochrony (nr 0230)

Miejsce pracy: Bydgoskich Przemysłowców, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - ochrona obiektu logistycznego w Parku Przemysłowym - Umowa zlecenie lub umowa o pracę (jeśli osoba jest orzeczona w stopniu umiarkowanym lub znacznym) - Zmiany 7:00- 19:00, 19:00-7:00 - Obsługa komp
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 28.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera z internetem
      Pracodawca: SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Postępu 17, 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Bieńkowska
      Numer telefonu: 695 824 932
      E-mail: dz.bydgoszcz@solidsecurity.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: Solid Security Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Fordońska 40 85-719 Bydgoszcz lub kontakt tel. 695-824-932 - p. Agnieszka
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      branża: chemia gospodarcza
      StPr/19/0350
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/0351

      - tworzenie ofert pracy na podstawie opisów stanowiska w języku ukraińskim i rosyjskim, - selekcja i rekrutacja pracowników, - kontakt telefoniczny z kandydatami i pracownikami, - współpraca z poszcze
      StPr/19/0353
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - wykładanie i układanie towaru, - sprzedaż, - dbanie o porządek na stanowisku pracy, - sprzątanie,
      StPr/19/0354
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      - zarządzanie przedsiębiorstwem planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży oraz marketingu - wyjazdy służbowe na terytorium Ukrainy na dłuższy okres
      StPr/19/0355
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Pawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym: przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie, konfekcjonowanie, zapakowanie i oznakowanie, sterylizację ora
      StPr/19/0356

      Zapewnienie obsługi postępowań o wydanie orzeczenia lub opinii przez lekarza orzecznika lub komisję lekarską Zakładu oraz postępowań o nadanie, cofnięcie i wygaszenie upoważnienia do wystawiania zaśw
      StPr/19/0358

      obsługa i ustawianie wtryskarek, mocowanie narzędzi i form na urządzeniach do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, przygotowanie maszyn i urządzeń
      StPr/19/0359

      - obsługa frezarki CNC - wykonywanie programów na frezarki CNC, wprowadzanie korekt - przygotowywanie dokumentacji technicznej dla operacji frezowania - ścisła współpraca z pracownikami dotycząca możl
      StPr/19/0360
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      obróbka strumieniowa metali, śrutowanie metodą strumieniową konstrukcji stalowych
      StPr/19/0361
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN