Zamknij

Sprzedawca (nr 0225)

Miejsce pracy: 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż w sklepie odzieżowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: COCO & MORE PAWEŁ BUDNER
    Adres: Dworcowa 32, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 697-385-098
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. 697-385-098
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    branża: chemia gospodarcza
    StPr/19/0350
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/0351

    - tworzenie ofert pracy na podstawie opisów stanowiska w języku ukraińskim i rosyjskim, - selekcja i rekrutacja pracowników, - kontakt telefoniczny z kandydatami i pracownikami, - współpraca z poszcze
    StPr/19/0353
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - wykładanie i układanie towaru, - sprzedaż, - dbanie o porządek na stanowisku pracy, - sprzątanie,
    StPr/19/0354
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    - zarządzanie przedsiębiorstwem planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży oraz marketingu - wyjazdy służbowe na terytorium Ukrainy na dłuższy okres
    StPr/19/0355
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Pawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym: przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie, konfekcjonowanie, zapakowanie i oznakowanie, sterylizację ora
    StPr/19/0356

    Zapewnienie obsługi postępowań o wydanie orzeczenia lub opinii przez lekarza orzecznika lub komisję lekarską Zakładu oraz postępowań o nadanie, cofnięcie i wygaszenie upoważnienia do wystawiania zaśw
    StPr/19/0358

    obsługa i ustawianie wtryskarek, mocowanie narzędzi i form na urządzeniach do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, przygotowanie maszyn i urządzeń
    StPr/19/0359

    - obsługa frezarki CNC - wykonywanie programów na frezarki CNC, wprowadzanie korekt - przygotowywanie dokumentacji technicznej dla operacji frezowania - ścisła współpraca z pracownikami dotycząca możl
    StPr/19/0360
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    obróbka strumieniowa metali, śrutowanie metodą strumieniową konstrukcji stalowych
    StPr/19/0361
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN