Zamknij

Kucharz (nr 0760)

Miejsce pracy: Poznańska 12, 85-129 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie potraw kuchni wschodniej, rosyjskiej i ukraińskiej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • kucharz kuchni ukraińskiej
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRNC Antonina Pavliuk
        Adres: Darłowska 8 lok. 14, 85-723 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy: 577-103-211,e-mail: antpav1998@gmail.com
        Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - Instalacja urządzeń komputerowych i biurowych. - Zabezpieczenie sprawnego funkcjonowania systemu informatycznego i kserograficznego w szkole. - Usuwanie uste
        StPr/19/1011
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/1012

        praca na kuchni i wszystko co z tym związane
        StPr/19/1013

        - dokładna znajomość jadłospisu oraz stanu żywieniowych na dany dzień - zabezpieczenie właściwej organizacji pracy wśród kucharzy - zmiany - nadzór na przestrzeganiem obowiązującego w systemie HACCP
        StPr/19/1015
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        - mycie i czyszczenie opakowań po produktach spożywczych - utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w pomieszczeniach kuchni i stołówki oraz szatni pracowników cywilnych - mycie stołów prod
        StPr/19/1016
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 700 PLN

        Obsługa bieżących zamówień i zapytań w sklepie internetowym, Prowadzenie działań marketingowych sklepu Wprowadzanie nowych produktów do sklepu Prace biurowe
        StPr/19/1017
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych Pozyskiwanie klientów w miejscu inwestycji Realizacja planów sprzedażowych Przygotowywanie ofert handlowych Analizowanie wyników sprzedaży i
        StPr/19/1018
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        utrzymanie czystości pomieszczeń, pomoc w karmieniu osób chorych; dostarczanie bielizny pościelowej; dezynfekowanie i konserwowanie przyborów i narzędzi medycznych; pomoc personelowi medycznemu przy o
        StPr/19/1019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        - pomocnicze prace fizyczne w stolarni z możliwością przyuczenia
        StPr/19/1020

        Nauka wykonywania murów i tynków. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Jachcice
        StPr/19/1022
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN