Zamknij

Kasjer - Sprzedawca (nr 0762)

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2 lok.22, 85-239 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kasjer sprzedawca w sklepie Żabka 1 umowa zlecenie - po miesiącu umowa o pracę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 18.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Anna Krawczyk
    Adres: 85-239 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 516-732-289
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: 516-732-289
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - Instalacja urządzeń komputerowych i biurowych. - Zabezpieczenie sprawnego funkcjonowania systemu informatycznego i kserograficznego w szkole. - Usuwanie uste
    StPr/19/1011
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/1012

    praca na kuchni i wszystko co z tym związane
    StPr/19/1013

    - dokładna znajomość jadłospisu oraz stanu żywieniowych na dany dzień - zabezpieczenie właściwej organizacji pracy wśród kucharzy - zmiany - nadzór na przestrzeganiem obowiązującego w systemie HACCP
    StPr/19/1015
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    - mycie i czyszczenie opakowań po produktach spożywczych - utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w pomieszczeniach kuchni i stołówki oraz szatni pracowników cywilnych - mycie stołów prod
    StPr/19/1016
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 700 PLN

    Obsługa bieżących zamówień i zapytań w sklepie internetowym, Prowadzenie działań marketingowych sklepu Wprowadzanie nowych produktów do sklepu Prace biurowe
    StPr/19/1017
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych Pozyskiwanie klientów w miejscu inwestycji Realizacja planów sprzedażowych Przygotowywanie ofert handlowych Analizowanie wyników sprzedaży i
    StPr/19/1018
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    utrzymanie czystości pomieszczeń, pomoc w karmieniu osób chorych; dostarczanie bielizny pościelowej; dezynfekowanie i konserwowanie przyborów i narzędzi medycznych; pomoc personelowi medycznemu przy o
    StPr/19/1019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    - pomocnicze prace fizyczne w stolarni z możliwością przyuczenia
    StPr/19/1020

    Nauka wykonywania murów i tynków. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Jachcice
    StPr/19/1022
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN