Zamknij

Wspierający Dostarczanie Serwisu (nr 0765)

Miejsce pracy: Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 85-240 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -analizowanie incydentów / alarmów -potwierdzanie ich jako prawdziwych incydentów lub odrzucanie jako fałszywych alarmów, -aktywne uczestnictwo w kształtowaniu sposobu realizacji zamówień z SOC
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 03.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 4 450 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Pozostali pośrednicy usług biznesowych gdzie indziej niesklasyfikowani
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuskiegona poziomie średniozaawansowanym, certyfikat TOEIC mile widziany. Uprawnienia/ umiejętności: bardzo dobre umiejętności w zakresie sprawo
        Pracodawca: ATOS GLOBAL DELIVERY CENTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Adres: Królewska 16, 00-103 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV przesyłać na adres: alicja.kaminska@taacsolutions.pl
        Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - Instalacja urządzeń komputerowych i biurowych. - Zabezpieczenie sprawnego funkcjonowania systemu informatycznego i kserograficznego w szkole. - Usuwanie uste
        StPr/19/1011
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/1012

        praca na kuchni i wszystko co z tym związane
        StPr/19/1013

        - dokładna znajomość jadłospisu oraz stanu żywieniowych na dany dzień - zabezpieczenie właściwej organizacji pracy wśród kucharzy - zmiany - nadzór na przestrzeganiem obowiązującego w systemie HACCP
        StPr/19/1015
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        - mycie i czyszczenie opakowań po produktach spożywczych - utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w pomieszczeniach kuchni i stołówki oraz szatni pracowników cywilnych - mycie stołów prod
        StPr/19/1016
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 700 PLN

        Obsługa bieżących zamówień i zapytań w sklepie internetowym, Prowadzenie działań marketingowych sklepu Wprowadzanie nowych produktów do sklepu Prace biurowe
        StPr/19/1017
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych Pozyskiwanie klientów w miejscu inwestycji Realizacja planów sprzedażowych Przygotowywanie ofert handlowych Analizowanie wyników sprzedaży i
        StPr/19/1018
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        utrzymanie czystości pomieszczeń, pomoc w karmieniu osób chorych; dostarczanie bielizny pościelowej; dezynfekowanie i konserwowanie przyborów i narzędzi medycznych; pomoc personelowi medycznemu przy o
        StPr/19/1019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        - pomocnicze prace fizyczne w stolarni z możliwością przyuczenia
        StPr/19/1020

        Nauka wykonywania murów i tynków. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Jachcice
        StPr/19/1022
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN