Zamknij

Sprzątaczka (nr 0768)

Miejsce pracy: 85-124 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KMORDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Artyleryjska 3H, 10-165 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu: Sabina Jaguszewska
    Numer telefonu: 89 679-77-06
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: tel. 89 679-77-06 - p. Sabina Jaguszewska w godz. 8:00-16:00 Miejsce pracy: Bydgoszcz - Fordon - obok Centrum Onkologii
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-16:00
    Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - Instalacja urządzeń komputerowych i biurowych. - Zabezpieczenie sprawnego funkcjonowania systemu informatycznego i kserograficznego w szkole. - Usuwanie uste
    StPr/19/1011
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/1012

    praca na kuchni i wszystko co z tym związane
    StPr/19/1013

    - dokładna znajomość jadłospisu oraz stanu żywieniowych na dany dzień - zabezpieczenie właściwej organizacji pracy wśród kucharzy - zmiany - nadzór na przestrzeganiem obowiązującego w systemie HACCP
    StPr/19/1015
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    - mycie i czyszczenie opakowań po produktach spożywczych - utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w pomieszczeniach kuchni i stołówki oraz szatni pracowników cywilnych - mycie stołów prod
    StPr/19/1016
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 700 PLN

    Obsługa bieżących zamówień i zapytań w sklepie internetowym, Prowadzenie działań marketingowych sklepu Wprowadzanie nowych produktów do sklepu Prace biurowe
    StPr/19/1017
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych Pozyskiwanie klientów w miejscu inwestycji Realizacja planów sprzedażowych Przygotowywanie ofert handlowych Analizowanie wyników sprzedaży i
    StPr/19/1018
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    utrzymanie czystości pomieszczeń, pomoc w karmieniu osób chorych; dostarczanie bielizny pościelowej; dezynfekowanie i konserwowanie przyborów i narzędzi medycznych; pomoc personelowi medycznemu przy o
    StPr/19/1019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    - pomocnicze prace fizyczne w stolarni z możliwością przyuczenia
    StPr/19/1020

    Nauka wykonywania murów i tynków. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Jachcice
    StPr/19/1022
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN