Zamknij

Kierowca samochodu dostawczego (nr 0804)

Miejsce pracy: Strzelecka 44, 85-309 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przewóz towarów na trasach międzynarodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 20.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
      Język:
      • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • Prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wymagane doświadczenie w na trasach Unii Europejskiej i Europy Wschodniej
          Pracodawca: PW MANAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
          Adres: Strzelecka 44, 85-309 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy w godzinach 9-18: 606-615-007
          przekazania dokumentów:
          Operator wprowadzania danych
          StPr/19/0234
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          Terapeuta behawioralny Mozliwość podjęcia pracy na umowę zlecenie lub umowę o pracę
          StPr/19/0960
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          praca w magazynie w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku, przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową, załadunek i rozładunek pojazdu dostawczego
          StPr/19/0951
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          - aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej - obsługa klientów w siedzibie firmy plus spotkania u klientów - doradztwo techniczno-hanlowe przygotowywanie ofert, dobór ur
          StPr/19/0952
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          prace przygotowawcze, demontaż podzespołów, montaż podzespołów, kontrola jakości, pakowanie produktów
          StPr/19/0953
          wynagrodzenie od od 2 632 PLN

          - przyjmowanie, organizowanie i wykonanie zleceń montażu, - wykonywanie fundamentów studniowych (kopanie łyżką chwytową na HDS), - montaż oznakowania pionowego, konstrukcji, tablic, - organizacja prac
          StPr/19/0954
          wynagrodzenie od od 4 800 PLN

          - obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy plus spotkania u klientów - doradztwo techniczno - handlowe przygotowywanie ofert, dobór urządzeń - budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi kl
          StPr/19/0955

          Pakowanie słodyczy i zabawek Segregowanie, naklejanie etykiet Kontrola jakości Paletowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki
          StPr/19/0956
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          Pokojowa Miejsce pracy Bydgoszcz lub Kołobrzeg W przypadku Kołobrzegu - Pracodawca zapewnia zakwaterowanie Do wyboru: umowa zlecenie lub umowa o pracę Wynagrodzenie podstawowe + premia do 100%
          StPr/19/0957
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Miejsce pracy Bydgoszcz lub Kołobrzeg W przypadku Kołobrzegu - Pracodawca zapewnia zakwaterowanie Do wyboru: umowa zlecenie lub umowa o pracę Wynagrodzenie podstawowe + premia do 100%
          StPr/19/0958