Zamknij

kucharz (nr 1480)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw, ustalanie kaloryczności, opracowywanie receptur nowych potraw. [Umowa zlecenie] : 3 lata, wyn. 14,70 zł brutto/godz.; 40 h tygodniow
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 22.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • gotowanie
      • kierowanie zespołem osób
      • książeczka zdrowia dla celów sanitarno- epidemiologicznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość języka obcego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgos
        Numer telefonu: 0000000
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: grazyna.bohuszewicz@pierogarnie.com
        tłumaczenia ustne i pisemne z języka rosyjskiego i ukraińskiego, koordynowanie działań związanych z przyjazdem i zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce, pomoc w zakwaterowaniu, placówkach bankowych i med
        StPr/19/1543
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        obsługa kasy fisklanej obsługa klientów sprzedaż detaliczna Staż odbywać się będzie na Bartodziejach
        StPr/19/1544
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/1545
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - wynagrodzenie netto 2400 zł
        StPr/19/1547
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        cukiernik do ciast drożdżowych wynagrodzenie netto 3000 zł
        StPr/19/1548
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        StPr/19/1549

        realizacja opieki pielęgniarskiej w ramach opieki długoterminowej rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą
        StPr/19/1550
        wynagrodzenie od od 3 080 PLN

        StPr/19/1551
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych w tym samoobsłuigowych wobec mieszkańców DPS
        StPr/19/1552

        kontrola warunków higieniczno-sanitarnych w zakładach pracy, ocena narażenia zawodowego na czynniki szkodliwe występujące w środowisku pracy, nadxorowanie • kontrola warunków higieniczno-sanitarnych
        StPr/19/1556
        wynagrodzenie od od 2 530 PLN