Zamknij

Szwaczka maszynowa (nr 1483)

Miejsce pracy: Świecka 8, 85-040 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie odzieży, przygotowanie materiału, obsługa maszyn typu overlock, stebnówka, renderka
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 21.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, odzieżowe
    Zawód:
    • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
      Uprawnienia:
      • szycie
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: APIK SP. Z O. O.
          Adres: Bolesława Chrobrego 7 lok. 51, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj:
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Apik Sp. z o.o. ul. Kujawska 12/9 w godz. 8-16
          przekazania dokumentów:
          Termin: Apik Sp. z o.o. ul. Kujawska 12/9
          tłumaczenia ustne i pisemne z języka rosyjskiego i ukraińskiego, koordynowanie działań związanych z przyjazdem i zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce, pomoc w zakwaterowaniu, placówkach bankowych i med
          StPr/19/1543
          wynagrodzenie od od 15 PLN

          obsługa kasy fisklanej obsługa klientów sprzedaż detaliczna Staż odbywać się będzie na Bartodziejach
          StPr/19/1544
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          StPr/19/1545
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          - wynagrodzenie netto 2400 zł
          StPr/19/1547
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          cukiernik do ciast drożdżowych wynagrodzenie netto 3000 zł
          StPr/19/1548
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          StPr/19/1549

          realizacja opieki pielęgniarskiej w ramach opieki długoterminowej rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą
          StPr/19/1550
          wynagrodzenie od od 3 080 PLN

          StPr/19/1551
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych w tym samoobsłuigowych wobec mieszkańców DPS
          StPr/19/1552

          kontrola warunków higieniczno-sanitarnych w zakładach pracy, ocena narażenia zawodowego na czynniki szkodliwe występujące w środowisku pracy, nadxorowanie • kontrola warunków higieniczno-sanitarnych
          StPr/19/1556
          wynagrodzenie od od 2 530 PLN