Zamknij

Specjalista ds. planowania produkcji (nr 1706)

Miejsce pracy: Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie zestawień i analiz potrzebnych do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowywanie harmonogramu i realizacji zamówień, prowadzenie bieżącego nadzoru nad realizacją planów produkc
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: preferowane wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność zarządzanie produkcją, technologia produkcji, mechanika) znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów doświadczenie minimum
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ERPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt osobisty: ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Witebska 27 85-778 Bydgoszcz
    przekazania dokumentów:
    sprzątanie hotelu
    StPr/19/2285
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Montaż instalacji sanitarnych
    StPr/19/2286
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    REKRUTACJA PRACOWNIKÓW ,PROWADZENIE AKT OSOBOWYCH, ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POBYTEM I PRACĄ CUDZOZIEMCÓW W POLSCE
    StPr/19/2287
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Kontrola pracowników ochrony firmy. Sporządzanie grafików. Rozliczanie godzin pracy
    StPr/19/2288

    - utrzymanie porządku w hali produkcyjnej i biurach, - przestrzeganie zasad BHP.
    StPr/19/2290

    StPr/19/2291
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    - Przewidywane zatrudnienie: maj/czerwiec 2019r.
    StPr/19/2292

    obsługa klienta przyjmowanie i realizacja zamówień, udzielanie odpowiedzi na telefoniczne oraz e-mailowe zapytania klientów, doradztwo techniczno-handlowe oraz pomoc w doborze urządzeń obsługa reklam
    StPr/19/2293
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Obsługa klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy Obsługa kasy fiskalnej Praca na stoisku mięsnym Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów Miejsce pracy: ul. Toruńska oraz ul. Ma
    StPr/19/2294
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Zarządzanie systemem zapewnienia jakości w obszarze odpowiedzialności, - Bezpośrednia praca z klientem w zakresie jakości dostarczanych wyrobów (tzw point of contact), - Roz
    StPr/19/2295
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN