Zamknij

Robotnik torowy (nr 2129)

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace budowlane przy torach-wymiana, remonty i odnawianie torów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 16,56 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik torowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Vladyslav Tkach Work & Job
        Adres: Rakowicka 10b/10, 31-511 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: tel. 698-913-926 w godz. 9.30-16.30
        Termin: kontakt telefoniczny: 698-913-926 w godz. 9.30-16.30
        Sprzątanie terenu wokół budynku firmy utrzymanie porządku i czystości
        StPr/19/2306
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        sprzątanie hotelu
        StPr/19/2285
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Montaż instalacji sanitarnych
        StPr/19/2286
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        REKRUTACJA PRACOWNIKÓW ,PROWADZENIE AKT OSOBOWYCH, ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POBYTEM I PRACĄ CUDZOZIEMCÓW W POLSCE
        StPr/19/2287

        Kontrola pracowników ochrony firmy. Sporządzanie grafików. Rozliczanie godzin pracy
        StPr/19/2288

        - utrzymanie porządku w hali produkcyjnej i biurach, - przestrzeganie zasad BHP.
        StPr/19/2290

        StPr/19/2291
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        - Przewidywane zatrudnienie: maj/czerwiec 2019r.
        StPr/19/2292

        obsługa klienta przyjmowanie i realizacja zamówień, udzielanie odpowiedzi na telefoniczne oraz e-mailowe zapytania klientów, doradztwo techniczno-handlowe oraz pomoc w doborze urządzeń obsługa reklam
        StPr/19/2293
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        Obsługa klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy Obsługa kasy fiskalnej Praca na stoisku mięsnym Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów Miejsce pracy: ul. Toruńska oraz ul. Ma
        StPr/19/2294
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN