Zamknij

telefoniczny pośrednik pracy (nr 2155)

Miejsce pracy: Gajowa 85 lok.208, 85-087 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Bezpośredni kontakt telefoniczny z pracodawcami zgłaszającymi chęć zatrudnienia pracownika. Przygotowywanie raportów z codziennej pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera i wykorzystanie internetu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: VIVEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Gajowa 85 lok.208, 85-087 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Bartosz Mikołajczyk
      Numer telefonu: 511-527-775
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 511-527-775 - p. Bartosz Mikołajczyk
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Sprzątanie terenu wokół budynku firmy utrzymanie porządku i czystości
      StPr/19/2306
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      sprzątanie hotelu
      StPr/19/2285
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż instalacji sanitarnych
      StPr/19/2286
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      REKRUTACJA PRACOWNIKÓW ,PROWADZENIE AKT OSOBOWYCH, ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POBYTEM I PRACĄ CUDZOZIEMCÓW W POLSCE
      StPr/19/2287

      Kontrola pracowników ochrony firmy. Sporządzanie grafików. Rozliczanie godzin pracy
      StPr/19/2288

      - utrzymanie porządku w hali produkcyjnej i biurach, - przestrzeganie zasad BHP.
      StPr/19/2290

      StPr/19/2291
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      - Przewidywane zatrudnienie: maj/czerwiec 2019r.
      StPr/19/2292

      obsługa klienta przyjmowanie i realizacja zamówień, udzielanie odpowiedzi na telefoniczne oraz e-mailowe zapytania klientów, doradztwo techniczno-handlowe oraz pomoc w doborze urządzeń obsługa reklam
      StPr/19/2293
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Obsługa klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy Obsługa kasy fiskalnej Praca na stoisku mięsnym Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów Miejsce pracy: ul. Toruńska oraz ul. Ma
      StPr/19/2294
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN