Zamknij

Księgowy/ księgowa (nr 2740)

Miejsce pracy: Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa ksiąg rachunkowych, KPiR
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość KPiR, mile widziana znajomość KSH, znajomość płatnika
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BIURO RACHUNKOWE " FISKUS " WIESŁAWA KAPŁON
    Adres: Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujaws
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 608 652 220, 52-321-01-07
    E-mail: fiskus@wp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy przesłać na adres e-mail: fiskus@wp.pl tel. 608 652 220 52 321-01-07
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Rozwożenie towaru po sklepach firmowych
    StPr/19/0779
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - Rozpoznanie przyczyn oraz usuwanie awarii hydraulicznych/mechanicznych w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na linii produkcyjnej. - Konserwowanie urządzeń (uzupełnianie olejów, smarowanie
    StPr/19/0780
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    - Posiada znajomość obsługi, eksploatacji oraz lokalizacji urządzeń: rozdzielnie elektryczne, akumulatory i prostowniki, zespół prądotwórczy, sieć i urządzenia elektryczne; Zobowiązany jest do utrzym
    StPr/19/2964
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pomoc w: - segregowaniu dokumentów księgowych pod względem ich rodzaju; - weryfikowaniu poprawności wystawionych dokumentów; - wykonywaniu czynności ujmowania dowodów w księgach podatkowych i wprowadz
    StPr/19/2950
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Obsługa klienta i zamówień. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Błonie.
    StPr/19/2951

    - wykonywanie zadań mających na celu organizację spotkań z pracownikami, - przekazywanie dokumentów pracownikom, - nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi ma styczność oraz ich odpowiednie zabezpi
    StPr/19/2952
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    StPr/19/2954
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    - pracodawca zapewnia do dyspozycji samochód i telefon
    StPr/19/2955
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    - wykonywanie zadań mających na celu organizację spotkań z pracownikami, - przekazywanie dokumentów pracownikom, - nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi ma styczność oraz odpowiednie zabezpiecze
    StPr/19/2957

    sprzątanie obiektów handlowych
    StPr/19/2965