Zamknij

Manikiurzystka ( nr 2744)

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: manicure klasyczny; hybrydowy oraz żelowy w tym przedłużanie paznokci, zdobienie artystyczne, sprzedaż kosmetyków, obsługa klienta, sterylizacja narzędzi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 27.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 352 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość manicure cążkowego, kombinowanego, Infinite Shine, Gel Color, umiejętność obsługi frezarki do paznokci, przedłużania paznokci żelem na formie i tipsie, umiejetność wykonywania zdobień według
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KIMI Zielone Arkady Spółka Cywilna
      Adres: Radziwie 3/51, 01-164 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kimi Zielone Arkady ul. Wojska Polskiego 1 . CV mozna przesyłać na adres: biuro@kimimanicure.com tel. kontaktowy: 512-947-601
      przekazania dokumentów:
      Rozwożenie towaru po sklepach firmowych
      StPr/19/0779
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - Rozpoznanie przyczyn oraz usuwanie awarii hydraulicznych/mechanicznych w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na linii produkcyjnej. - Konserwowanie urządzeń (uzupełnianie olejów, smarowanie
      StPr/19/0780
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - Posiada znajomość obsługi, eksploatacji oraz lokalizacji urządzeń: rozdzielnie elektryczne, akumulatory i prostowniki, zespół prądotwórczy, sieć i urządzenia elektryczne; Zobowiązany jest do utrzym
      StPr/19/2964
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Pomoc w: - segregowaniu dokumentów księgowych pod względem ich rodzaju; - weryfikowaniu poprawności wystawionych dokumentów; - wykonywaniu czynności ujmowania dowodów w księgach podatkowych i wprowadz
      StPr/19/2950
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Obsługa klienta i zamówień. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Błonie.
      StPr/19/2951

      - wykonywanie zadań mających na celu organizację spotkań z pracownikami, - przekazywanie dokumentów pracownikom, - nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi ma styczność oraz ich odpowiednie zabezpi
      StPr/19/2952
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      StPr/19/2954
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      - pracodawca zapewnia do dyspozycji samochód i telefon
      StPr/19/2955
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      - wykonywanie zadań mających na celu organizację spotkań z pracownikami, - przekazywanie dokumentów pracownikom, - nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi ma styczność oraz odpowiednie zabezpiecze
      StPr/19/2957

      sprzątanie obiektów handlowych
      StPr/19/2965