Zamknij

Kierownik ds. zaopatrzenia (nr 2944)

Miejsce pracy: 85-833 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: realizacja zakupów (głównie materiały budowlane), składanie zamówień, współpraca z dostawcami, współpraca z innymi działami, współpraca z kierownikami budów, koordynacja zakupów, kontrola faktur zakup
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Kierownik działu zakupów (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • obsługa pakietu MS OFFICE
      • prawo jazdy kat. B
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, umiejętność analizy i oceny poszczególnych dostawcóe, znajomość rynku w odniesieniu do stosowanych materiałó budowlanyc
          Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "LECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Smoleńska 1A, 85-833 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 52 363-49-60
          E-mail: kadry@pwlech.com.pl
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: kontakt tel. 52 363-49-60 w godz 7:00 - 15:00 lub e-mail: kadry@pwlech.com.pl
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7:00 - 15:00
          - umowa na zastępstwo
          StPr/19/3526
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Monraż bram Podłaczenia automatów do bram Serwisowanie urządzeń Ogólne prace organizacyjne
          StPr/19/3525
          wynagrodzenie od od 3 300 PLN

          Utrzymanie czystości na obiekcie (pracodawca oferuje samochód służbowy)
          StPr/19/0606
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz socjalnych wymiar etatu: 0,625 praca w godzinach: 17:00 - 22:00 lub 15:30 - 19:30
          StPr/19/3528
          wynagrodzenie od od 1 406,25 PLN

          sprzątanie pomieszczeń biurowych wymiar etatu: 0,75 praca w godzinach: 6:00 -12:00
          StPr/19/3529
          wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

          obchody obiektu, kontrola osobowa i samochodowa praca zmianowa (12 h)
          StPr/19/3530
          wynagrodzenie od 2 350 - 2 800 PLN

          Księgowanie dokumentów w programie VARICO - nauka prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-1
          StPr/19/3531
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          praca przy wtryskarce, praca na produkcji
          StPr/19/3532

          StPr/19/3533

          wykonywanie prac instalacyjnych sieci wod-kan m-ce pracy: teren kraju
          StPr/19/3534
          wynagrodzenie od 3 500 - 4 700 PLN