Zamknij

Pakowacz

Nr oferty: StPr/19/0774Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Miejsce pracy: Fałata 5/6, 85-309 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -pakowanie wytworzonych materiałów plastkowych, -odbór towaru z taśmy -pakowanie detali do opakowań zbieorczych -przygotowanie wyrobów do transportu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: IT mentor Piotr Żmudziński
    Adres: Fałata 5/6, 85-309 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Żmudzińska
    Numer telefonu: 695 616 100
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    bieżące diagnozowanie pojazdów, wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów ciężarowych oraz sprzętów budowlanych
    StPr/19/3441
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    transport krajowy i zagraniczny
    StPr/19/3448
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    wpisywanie kontrahentów do systemu udzielanie kredytów kupieckich i weryfiakcja klienta wpisywanie przewoźników do bazy wyszukiwanie przewoźników na konkretne przejazdy pomoc spedytorom w wycenie tran
    StPr/19/3442
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    prace brukarsko-bitumiczne
    StPr/19/3443

    - dokładna znajomość jadłospisu oraz stanu żywieniowych na dany dzień - zabezpieczenie właściwej organizacji pracy wśród kucharzy - zmiany - nadzór na przestrzeganiem obowiązującego w systemie HACCP
    StPr/19/3444
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    - wykonywanie poleceń opiekuna stażu; - dbanie o mienie własne i organizatora stażu; - praktyczna nauka zawodu zgodnie z zakresem zadań: 1. zapoznanie się z przepisami BHP i P-POŻ; 2. zapoznanie się z
    StPr/19/3446

    StPr/19/3450

    obróbka elementów konstrukcji
    StPr/19/3451
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta-osadzonego, - zamawiane towaru, - odbiór towaru, - wyliczanie cen ewidencyjnych, - przygotowanie gotówki dla inkasneta równoważny system czasu pracy R
    StPr/19/3453

    obieranie/ krojenie warzyw/ mięs, przygotowywanie kanapek, gotowanie kompotu, prace sprzątające praca w godz.: 8.00-12.00
    StPr/19/3457
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN