Zamknij

Pomoc kuchenna (nr 3379)

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna (prace porządkowe - zmywak) Za prace w niedzielę lub święto otrzymuje się w tygodniu inny dzień wolny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Staż pracy nie jest wymagany
    Pracodawca: "HOTEL CITY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: 3 Maja 6, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 325 25 81
    E-mail: kadry@city-hotel.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny 52 325 -25-81 7.30 do 15.00 lub mailowy kadry@city-hotel.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na prz
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7:30 - 15:00
    Proste prace pomocnicze, głównie pakowanie wyrobów do opakowań jednostkowych i zbiorczych, przygotowanie surowców do produkcji, otwieranie i wypakowywanie ich z opakowań foliowych i kartonowych, zbier
    StPr/19/3646
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    - PRZYGOTOWANIE PROCESU ROZPOCZĘCIA BUDOWY, - PRZYGOTOWANIE PLANU ZAMÓWIEŃ MATERIAŁÓW, URZADZEŃ I INNYCH ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ, - PRZYGOTOWANIE HARMONOGRAMU PRAC, - KIEROWANIE REALIZACJĄ BUDOWY I NAD
    StPr/19/3644
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

    przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, wpisywanie otrzymanych dostaw na stan magazynowy do bazy danych, umieszczanie otrzymanych dostaw w magazynie, nadzór nad nimi wraz z określoną odpowiedzial
    StPr/19/3643
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    - sprzątanie pomieszczeń biurowych miejsce pracy: Bydgoszcz
    StPr/19/3641
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Operator koparko-ładowarki
    StPr/19/0953
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych
    StPr/19/0954
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    - pakowanie - liczenie - przebieranie wydruków - sortowanie wydruków - klejenie wydruków
    StPr/19/3618

    sprzedaż, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, składanie zamówień
    StPr/19/3610

    Pomoc nauczycielowi podczas opieki nad dziećmi. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Miedzyń
    StPr/19/3611
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Główne obowiązki: - weryfikowanie wniosków o wypłatę dofinansowania składanych przez samorządy w ramach Funduszu Dróg Samorządowych wspierających budowę, przebudowę lub remonty dróg powiatowych i gmi
    StPr/19/3612