Zamknij

Kierowca (nr 3376)

Miejsce pracy: 85-224 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zapewnia obsługę transportową Warunki pracy Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy Niezbędne: - wykształcenie średnie - posiadanie prawa jazdy kat. B - minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdu służbowego Pożądane: - wykształ
      Pracodawca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy
      Adres: Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty - CV - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
      sprzatanie targowiska w Bydgoszczy, jedna zmiana praca w godzinach: 6.30- 14.30
      StPr/19/0939
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Pracownik ogólnobudowlany Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
      StPr/19/3570
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pomoc przy wydawaniu, robieniu posiłków
      StPr/19/3579
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      utrzymanie oddziałów i pomieszczeń szpitalnych w należytym stanie sanitarno-epidemiologicznym
      StPr/19/3578

      Prace porządkowe na targowisku (ciężka praca fizyczna)
      StPr/19/3564

      Sprzedaż detaliczna. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2
      StPr/19/3567
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa komputera, obsługa kas fiskalnych, zapoznanie asortymentu elektrotechnicznego. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2
      StPr/19/3569

      StPr/19/3576

      - obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami fi
      StPr/19/3558
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      prace magazynowe w siedzibie firmy plus wyjazdy z towarem do klientów (Fiat Ducato, kat. B) Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17)
      StPr/19/3559
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN