Zamknij

Brygadzista produkcji (nr 3389)

Miejsce pracy: Budowlana 4, 85-874 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - zarządzanie zmiana produkcyjną - delegowanie zadań i egzekwowanie ich wykonywania - nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń i jakoscią - scisła współpraca z działem planowania, logistyki, magazyne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONSPO" MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA
    Adres: Budowlana 4, 85-874 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 601 943 502
    E-mail: nwoloch@konspo.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 9.00-14.00: 601 943 502 lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: nwoloch@konspo.pl
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    sprzatanie targowiska w Bydgoszczy, jedna zmiana praca w godzinach: 6.30- 14.30
    StPr/19/0939
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pracownik ogólnobudowlany Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
    StPr/19/3570
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pomoc przy wydawaniu, robieniu posiłków
    StPr/19/3579
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    utrzymanie oddziałów i pomieszczeń szpitalnych w należytym stanie sanitarno-epidemiologicznym
    StPr/19/3578

    Prace porządkowe na targowisku (ciężka praca fizyczna)
    StPr/19/3564

    Sprzedaż detaliczna. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2
    StPr/19/3567
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Obsługa komputera, obsługa kas fiskalnych, zapoznanie asortymentu elektrotechnicznego. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2
    StPr/19/3569

    StPr/19/3576

    - obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami fi
    StPr/19/3558
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    prace magazynowe w siedzibie firmy plus wyjazdy z towarem do klientów (Fiat Ducato, kat. B) Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17)
    StPr/19/3559
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN