Zamknij

pracownik budowlany (nr 3403)

Miejsce pracy: Andersa, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace przy renowacji kanalizacji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętności ogólnobudowlane, mile widziane doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: Dariusz Kruszyński Zakład Usługowo­Produkcyjno­Handlowy AG­POL
    Adres: Radomska 53, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 730 740 050
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 7-15: 730 740 050
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7-15
    - analiza otrzymanej dokumentacji technicznej i projektowej - wykonywanie rysunków architektonicznych i konstrukcyjnych - opracowywanie dokumentacji projektowej do pozwolenia na budowe z uwzględnienie
    StPr/19/3591
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    załadunek i rozładunek towarów, zaopatrzenie budów prowadzonych przez pracodawcę w materiały budowlane
    StPr/19/3594
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Mechanik samochodowy z doświadczeniem 3.500 brutto - kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
    StPr/19/3590
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z Europy Wschodniej
    StPr/19/3587

    Sprzątanie pomieszczeń Nadzór nad budynkiem
    StPr/19/3586

    - Rozpoznanie przyczyn oraz usuwanie awarii hydraulicznych/mechanicznych w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na linii produkcyjnej. - Konserwowanie urządzeń (uzupełnianie olejów, smarowanie
    StPr/19/0942

    1. Okresowa kontrola i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych; 2. Raportowanie zdarzeń wynikających z utrzymania ruchu oraz z wykonywanych prac; 3. Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i c
    StPr/19/0943

    Mechanik samochodów osobowych
    StPr/19/0948
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

    Przeprowadzanie wywiadów z klientem, obsługa recepcji, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, dbanie o czystość zakładu, gabinetów i urządzeń, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp, twarzy
    StPr/19/3593
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    skład i projektowanie zleconych prac
    StPr/19/3597