Zamknij

Pracownik magazynowy (nr 3411)

Miejsce pracy: Przemyslowa 8, 85-758 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kompletacja towaru Sortowanie opakowań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Wymagania dodatkowe
      • Obsługa wózków widłowych
        Pracodawca: KCD DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Przemyslowa 8, 85-758 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 517 495 720
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 8.00-17.00: 517 495 720
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00- 17.00
        sprzatanie targowiska w Bydgoszczy, jedna zmiana praca w godzinach: 6.30- 14.30
        StPr/19/0939
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Pracownik ogólnobudowlany Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
        StPr/19/3570
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Pomoc przy wydawaniu, robieniu posiłków
        StPr/19/3579
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        utrzymanie oddziałów i pomieszczeń szpitalnych w należytym stanie sanitarno-epidemiologicznym
        StPr/19/3578

        Prace porządkowe na targowisku (ciężka praca fizyczna)
        StPr/19/3564

        Sprzedaż detaliczna. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2
        StPr/19/3567
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Obsługa komputera, obsługa kas fiskalnych, zapoznanie asortymentu elektrotechnicznego. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2
        StPr/19/3569

        StPr/19/3576

        - obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami fi
        StPr/19/3558
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        prace magazynowe w siedzibie firmy plus wyjazdy z towarem do klientów (Fiat Ducato, kat. B) Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17)
        StPr/19/3559
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN