Zamknij

Fryzjer (nr 3551)

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 3, 85-060 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie usług fryzjerskich umowa zlecenie lub umowa o pracę, 2 zmiany
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 24.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Fryzjer*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane wykształcenie fryzjerskie lub ukończony kurs fryzjerski
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SALON FRYZJERSKI MIRACLE Krystyna Ojrzanowska
      Adres: Jana III Sobieskiego 2A lok. U3, 85-060 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: ku
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 669 389 267
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 8-16: 669 389 267
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8-16
      StPr/19/4032
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      StPr/19/4033
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów z tworzyw sztucznych
      StPr/19/4034

      obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
      StPr/19/4035

      sortowanie, klejenie, liczenie, pakowanie w paczki gotowych wyrobów, proste prace ręczne
      StPr/19/4036
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      StPr/19/4037
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - możliwość zatrudnienia na 1/2 lub pełen etat
      StPr/19/4038
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      StPr/19/4039

      - ochrona obiektów produkcyjnych i logistycznych w Parku Przemysłowym - godziny pracy 7-19; 19-7 - ewidencja ruchu kołowego i osobowego
      StPr/19/4044

      - ochrona obiektu biurowo-handlowego przy ulicy Fordońskiej - obserwacja, monitoring - praca w systemie 7-19; 19-7
      StPr/19/4045