Zamknij

Pomocnik budowlany (nr 3556)

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - forma zatrudnienia do uzgodnienia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w budownictwie; brak nałogów
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Marcin Sosiński
    Adres: Bohaterów Kragujewca 7 lok. 26, 85-863 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kuj
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 787 618 973
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. 787 618 973 w godz. 7:00 - 16:00
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7:00 - 16:00
    StPr/19/4032
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    StPr/19/4033
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów z tworzyw sztucznych
    StPr/19/4034

    obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
    StPr/19/4035

    sortowanie, klejenie, liczenie, pakowanie w paczki gotowych wyrobów, proste prace ręczne
    StPr/19/4036
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    StPr/19/4037
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - możliwość zatrudnienia na 1/2 lub pełen etat
    StPr/19/4038
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    StPr/19/4039

    - ochrona obiektów produkcyjnych i logistycznych w Parku Przemysłowym - godziny pracy 7-19; 19-7 - ewidencja ruchu kołowego i osobowego
    StPr/19/4044

    - ochrona obiektu biurowo-handlowego przy ulicy Fordońskiej - obserwacja, monitoring - praca w systemie 7-19; 19-7
    StPr/19/4045