Zamknij

Sprzedawca w branży mięsnej (nr 3610)

Miejsce pracy: 85-322 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, składanie zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-prowizyjny
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Sprzedawca w branży mięsnej (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • obsługa kasy fiskalnej
        Pracodawca: GZELLA NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Rynek 6, 86-150 Osie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Dobber Brygida
        Numer telefonu: 882-135-902
        E-mail: rekrutacja.gzellahot@sokolow.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt tel. 882-135-902-Pani Brygida Dobber
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00 - 16.00
        sprzątanie klubu fitness, mycie podłóg, maszyn do ćwiczeń, wymiana środków higienicznych, sprzątanie w szatniach toaletach i prysznicach damskich i męskich umowa zlecenie, 3 zmiany, 100 godz. miesięc
        StPr/19/3957
        wynagrodzenie od od 1 470 PLN

        - ochrona obiektów w parku przemysłowym w Bydgoszczy - obserwacja - wpisywanie samochodów oraz gości
        StPr/19/3959
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu ich zamieszkania
        StPr/19/3968
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        muzyk orkiestrowy / solista kontrabas
        StPr/19/3967
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        reagowanie na sygnały alarmowe przychodzące do stacji monitorowania alarmów bieżący nadzór nad grupami interwencyjnymi prowadzenie dokumentacji służbowej Ochrona przed kradzieżą i dewastacją powier
        StPr/19/3961
        wynagrodzenie od od 12 PLN

        - załadunek i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego - obsługa skanera oraz komputera - prowadzenie dokumentacji magazynowej - dbanie o porządek w miejscu pracy
        StPr/19/3977
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

        PRANIE, PRASOWANIE, SUSZENIE, SORTOWANIE, SKŁADANIE, ZSZYWANIE
        StPr/19/3964
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        - pomoc przy segregowaniu dokumentów, - pomoc przy księgowaniu, - pomoc przy prowadzeniu ewidencji środków trwałych, - udział w tworzeniu raportów, sprawozdań i zestawień. Staż odbywać się będzie w d
        StPr/19/3969
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa poczty e-mail, urzadzeń biurowych praca w systemie ERP i WMS tworzenie i aktualizacja ofert sprzedaży pakowanie przesyłek obsługa klientów Staż odbywać się będzie na Szwederowie
        StPr/19/3973

        Budowa lini światłowodowych ziemnych i naziemnych, napowietrznych; instalowanie, sprawdzanie i regulowanie urządzeń światłowodowych; wyszukiwanie uszkodzeń sieci światłowodowych i ich naprawa; dokonyw
        StPr/19/3974