Zamknij

Inżynier budowy (nr 3644)

Miejsce pracy: Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - PRZYGOTOWANIE PROCESU ROZPOCZĘCIA BUDOWY, - PRZYGOTOWANIE PLANU ZAMÓWIEŃ MATERIAŁÓW, URZADZEŃ I INNYCH ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ, - PRZYGOTOWANIE HARMONOGRAMU PRAC, - KIEROWANIE REALIZACJĄ BUDOWY I NAD
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: drogi, ulice, lotniska
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE BUDOWLANE (DROGI, ULICE, LOTNISKA) - 1 ROK DOŚWIADCZENIA - DOŚWIADCZENIE W NADZOROWANIU I KOORDYNACJI ROBÓT DROGOWYCH, - ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, - ZNAJOMOŚĆ PRAWA BUDOWLA
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ERPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: ERPLAST Sp. z o.o. ul. Witebska 27 85-778 Bydgoszcz lub tel. 52 329-90-32
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Na trasie Źnin - Szubin jest darmowy dojazd do pracy ! -obsługa wózka widłowego, obsługa terminalu, dbanie o porządek w miejscu pracy. -uprawnienia UDT, -uprawnienia na wysoki skład,mile widziane dośw
    StPr/19/1083
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    Na trasie Źnin - Szubin jest darmowy dojazd do pracy ! -kontrola jakości, dbanie o porządek w miejscu pracy
    StPr/19/1084
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    -tapicerowanie mebli, wyściełanie i obijanie mebli
    StPr/19/3942
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Montaż instalacji sanitarnych praca w godz. 7.00-15.00
    StPr/19/3944
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Montaż instalacji sanitarnych
    StPr/19/3947

    - po miesięcznym szkoleniu stanowiskowym samodzielna obsługa urządzeń produkujących wyroby gumowe
    StPr/19/3950
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprawuje nadzór nad funkcjonowaniem sklepu, realizuje plany sprzedaży, kontrolowanie pracy podległego zespołu, motywowanie go, zwracanie uwagi na popełniane błędy, budowanie pozytywnego wizerunku firm
    StPr/19/3951
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Stylizacja i uzupełnianie paznokci, pedicure, lifting rzęs, makijż pernamentny, depilacja
    StPr/19/3953
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    - układanie papieru przed drukiem - wjazd / wyjazd paletami - wymiana płyt w maszynie - dbanie o czystość maszyny i miejsca pracy
    StPr/19/3949
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 250 PLN

    - obsługa maszyn offsetowych - terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta - monitorowanie procesu druku oraz dbałosć o wysoką jakość wyrobów - konserwacja i czy
    StPr/19/3946
    wynagrodzenie od 3 600 - 7 000 PLN