Zamknij

księgowa/y (nr 4319)

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, ekonomiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wskazane wykształcenie ekonomiczne, sprawna obsługa komputera, wskazana znajomość programu Varico, mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sławomir Jacek Rogalski
      Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujaws
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: e-mail: rogalskikancelaria@o2.pl
      przekazania dokumentów:
      Nauczyciel przedszkola
      StPr/19/4603
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      - Odpowiedzialność za proces wiercenia, wytaczania i gwintowania według karty technologicznej i rysunku technicznego, - Utrzymywanie ścisłego kontaktu z technologiem wydziału w sprawach prawidłowego
      StPr/19/4600
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zgodnie z rozporządzeniem RM z dnia 02.08.1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
      StPr/19/4579
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Sprzątanie sal wykładowych, pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych.
      StPr/19/4580
      wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

      ochrona w obiekcie handlowym Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz
      StPr/19/4581
      wynagrodzenie od od 17,4 PLN

      Zakres czynności na w/w stanowisku obejmować będzie: 1. komunikację marketingową i public relations z otoczeniem firmy (media, partnerzy, klienci), 2. zarządzanie i rozwój profilów firmy w social medi
      StPr/19/4583
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - obsługa maszyny - pakowanie wyrobów gotowych (foliowanie, pakowanie w karton zborczy) - praca na wysokości do 3 m
      StPr/19/4599
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizac
      StPr/19/4595

      - przygotowywanie zamówień dla kontrahentów, - przyjmowanie zamówionego towaru i jego właściwe składowanie, obsługa maszyn, - załadunek i rozładunek towaru, - dbanie o stan magazynu, - sporządzanie od
      StPr/19/4591
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      prace związane z wyszukiwaniem zagranicznych kandydatów do pracy, tłumaczenia językowe tekstów
      StPr/19/4593
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN