Zamknij

Pomoc kuchenna (nr 4630)

Miejsce pracy: 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane chęci do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA GASTRONOMICZNA W BYDGOSZCZY
      Adres: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 324 93 39
      E-mail: gastro@neostrada.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: gastro@neostrada.pl lub kontakt tel. 52 324-93-39
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - ochrona osób i mienia na obiekcie z Listy Wojewody, - kontrola i obsługa ruchu pieszego, - kontrola i obsługa ruchu kołowego, - wykonywanie obchodów dużego obszarowo obiektu, - praca z bronią palną
      StPr/19/5169
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      StPr/19/5170

      - weryfikacja dokumentacji geodezyjnej przekazywanej do wojskowego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, - bieżąca aktualizacja bazy danych prowadzonych w programie EWMAPA, - udostępnian
      StPr/19/5171
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Prace ziemne i udział w budowie rurociągów m-ce pracy: woj. kuj.-pom.
      StPr/19/5174
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      samodzielne wykonywanie usług fryzjerskich praca w godz. 8-16, 12-20 atrakcyjne warunki zatrudnienia, rozwój zawodowy, pakiet szkoleń i zagranicznych
      StPr/19/5175

      - zasypywanie tworzywa oraz przygotowywanie tworzyw do produkcji, - pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn, - mielenie odpadów z tworzyw sztucznych, - czyszczenie młynków, suszarek, układu podaw
      StPr/19/5176
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      - pomoc nauczycielowi przedszkola w opiece nad dziećmi - czynności porządkowe
      StPr/19/5177
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      - obsługa kas, - dbałość o porządek, - dyspozycyjność, rodzaj umowy: zlecenie lub umowa o pracę na 1/2 etatu - do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/19/5178
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      StPr/19/5179

      rozładunek i załadunek towarów
      StPr/19/5180
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN