Zamknij

Instalator telekomunikacyjny (nr 4620)

Miejsce pracy: Jana i Jędrzeja Śniadeckich 27, 85-011 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace instalacyjne, budowa sieci teleinformatycznych, prace monterskie, wykonywanie przyłączy do klientów - światłowód, sieć lan, radiolinia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Oferujemy szkolenia, kursy wysokościowe, telefon komórkowy, laptop.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AMPLI-COM TOMASZ MISIAK
      Adres: Jana i Jędrzeja Śniadeckich 27, 85-011 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kuj
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Matysek
      Numer telefonu: 608854167
      E-mail: biuro@ampli-com.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: AMPLI-COM TOMASZ MISIAK ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 27 85-011 Bydgoszcz lub kontakt tel. 608854167 - p. Katarzyna Matysek lub do
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      StPr/19/5043
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta-osadzonego, - zamawiane towaru, - odbiór towaru, - wyliczanie cen ewidencyjnych, - przygotowanie gotówki dla inkasneta równoważny system czasu pracy R
      StPr/19/5063
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      teren pracy: Bydgoszcz + województwo kujawsko-pomorskie
      StPr/19/5064
      wynagrodzenie od 2 500 - 2 800 PLN

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizacja czynności związanych z zabezpieczeniem medycznym jednostek z rejonu odpowiedzialności; Prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. RODZAJ UMOWY: umowa o pracę na okr
      StPr/19/5045
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      mycie, dezynfekcja, suszenie, pakowanie szkła, sprzętu i urządzeń laboratoryjnych Pracownikom oferujemy: - stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o prac
      StPr/19/5050
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      wymiar czasu pracy 20/20
      StPr/19/5052
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      - sprzątanie pokoi w części noclegowej hotelu - system pracy 7.30-15.30 - za prace w sobotę, niedzielę czy święto otrzymuje się dni wolne od pracy w tygodniu
      StPr/19/5053

      Młodszy kelner - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - możliwość zdobycia nowych kwalifikacji - praca w młodym, dynamicznym zespole Wynagrodzenie : - informacja bezpośrednio u pracodawcy. Za prace
      StPr/19/5054

      - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - możliwość zdobycia nowych kwalifikacji - praca w młodym, dynamicznym zespole Godziny pracy : - 6.00-14.00, 14.00- 22.00 - 7.00-15.00, 15.00- 23.00 - praca obe
      StPr/19/5055

      - praca w magazynie wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/19/5056
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN