Zamknij

produkcja i montaż stolarki PCV (nr 4624)

Miejsce pracy: Budowlana 4, 85-874 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - praca na produkcji (stolarka PCV) - montaż stolarki PCV
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: pracodawca zapewnia możliwość przuczenia mile widziany stopień niepełnosprawności
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONSPO" MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA
    Adres: Budowlana 4, 85-874 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 667 505 778
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 8.00-15.00: 667 505 778
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00-15.00
    - ochrona osób i mienia na obiekcie z Listy Wojewody, - kontrola i obsługa ruchu pieszego, - kontrola i obsługa ruchu kołowego, - wykonywanie obchodów dużego obszarowo obiektu, - praca z bronią palną
    StPr/19/5169
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    StPr/19/5170

    - weryfikacja dokumentacji geodezyjnej przekazywanej do wojskowego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, - bieżąca aktualizacja bazy danych prowadzonych w programie EWMAPA, - udostępnian
    StPr/19/5171
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Prace ziemne i udział w budowie rurociągów m-ce pracy: woj. kuj.-pom.
    StPr/19/5174
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    samodzielne wykonywanie usług fryzjerskich praca w godz. 8-16, 12-20 atrakcyjne warunki zatrudnienia, rozwój zawodowy, pakiet szkoleń i zagranicznych
    StPr/19/5175

    - zasypywanie tworzywa oraz przygotowywanie tworzyw do produkcji, - pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn, - mielenie odpadów z tworzyw sztucznych, - czyszczenie młynków, suszarek, układu podaw
    StPr/19/5176
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    - pomoc nauczycielowi przedszkola w opiece nad dziećmi - czynności porządkowe
    StPr/19/5177
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    - obsługa kas, - dbałość o porządek, - dyspozycyjność, rodzaj umowy: zlecenie lub umowa o pracę na 1/2 etatu - do uzgodnienia z pracodawcą
    StPr/19/5178
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    StPr/19/5179

    rozładunek i załadunek towarów
    StPr/19/5180
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN