Zamknij

Pracownik bazy sprzętu budowlanego (nr 4945)

Miejsce pracy: 85-759 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Okresowe przeglądy sprzętów i pojazdów Drobne naprawy, rozliczanie paliwa i inne zadania wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. C
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie Prawo jazdy kat B, mile widziane prawo jazdy kat C
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: GAZBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Witebska 3, 85-759 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 52 376 80 10
        E-mail: biuro@gazbud.com.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt w godz. 7.00-15.00: - tel. 52 376 80 10 - osobisty: GAZBUD Sp. z o.o. ul. Witebska 3 Bydgoszcz - e-mail: biuro@gazbud.com.pl
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.00-15.00
        StPr/19/5043
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta-osadzonego, - zamawiane towaru, - odbiór towaru, - wyliczanie cen ewidencyjnych, - przygotowanie gotówki dla inkasneta równoważny system czasu pracy R
        StPr/19/5063
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        teren pracy: Bydgoszcz + województwo kujawsko-pomorskie
        StPr/19/5064
        wynagrodzenie od 2 500 - 2 800 PLN

        ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizacja czynności związanych z zabezpieczeniem medycznym jednostek z rejonu odpowiedzialności; Prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. RODZAJ UMOWY: umowa o pracę na okr
        StPr/19/5045
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        mycie, dezynfekcja, suszenie, pakowanie szkła, sprzętu i urządzeń laboratoryjnych Pracownikom oferujemy: - stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o prac
        StPr/19/5050
        wynagrodzenie od od 2 650 PLN

        wymiar czasu pracy 20/20
        StPr/19/5052
        wynagrodzenie od od 2 782 PLN

        - sprzątanie pokoi w części noclegowej hotelu - system pracy 7.30-15.30 - za prace w sobotę, niedzielę czy święto otrzymuje się dni wolne od pracy w tygodniu
        StPr/19/5053

        Młodszy kelner - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - możliwość zdobycia nowych kwalifikacji - praca w młodym, dynamicznym zespole Wynagrodzenie : - informacja bezpośrednio u pracodawcy. Za prace
        StPr/19/5054

        - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - możliwość zdobycia nowych kwalifikacji - praca w młodym, dynamicznym zespole Godziny pracy : - 6.00-14.00, 14.00- 22.00 - 7.00-15.00, 15.00- 23.00 - praca obe
        StPr/19/5055

        - praca w magazynie wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
        StPr/19/5056
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN