Zamknij

Merchandiser - opiekun sklepu (nr 5445)

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - głównym zadaniem będzie ekspozycja produktów z branży kosmetyczno-chemicznej, - dbanie o czystość i jakość ekspozycji, - zapewnienie zapasu produktów na półkach, - wykonywanie raportów 1 zmiana, 8
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pracodawca: "ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: PLAC EUROPEJSKI 2, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Adrianna Kaczorowska
    Numer telefonu: 723-190-288
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: "ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Gdańska 123/1a Bydgoszcz lub kontakt tel. 723-190-288 - p. Adrianna Kacz
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00-16:00
    Główne obowiązki: - przygotowywanie projektów aktów prawa miejscowego wydawanych przez Wojewodę, o których mowa w ustawie Prawo wodne, w szczególności w zakresie: ustalania strefy ochrony bezpośredni
    StPr/19/5523
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - drobne prace gospodarcze, - sprzątanie śmietników - dbanie o zieleń - drobne naprawy na osiedlach Miejsce wykonywania pracy; Bydgoszcz - Czyszkówko
    StPr/19/5547

    - przyjmowanie towaru, - wydawanie towaru, - rozmieszczanie towaru w magazynie, - zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem, - monitorowanie zapasów magazynowych itp.
    StPr/19/5540

    produkcja i montaż mebli
    StPr/19/5534
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    - przyjmowanie korespondencji od klienta, - sprawdzanie kompletności przyjmowanej korespondencji, - wprowadzanie korespondencji do dedykowanego systemu informatycznego, - przygotowanie korespondencji
    StPr/19/5538
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Zapoznanie z BHP i organizacją pracy, zapoznanie z przepisami przewozu i przewoźnika w tym instrukcje i oferty, obsługa podróżnych, sprzedaż biletów, obsługa kasy fiskalnej wraz z terminalem płatniczy
    StPr/19/5539

    - weryfikacja dokumentacji geodezyjnej przekazywanej do wojskowego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, - bieżąca aktualizacja bazy danych prowadzonych w programie EWMAPA, - udostępnian
    StPr/19/5541
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    współorganizowanie imprez przedszkolnych przygotowanie dekoracji przedszkolnych animacja podczas świąt przedszkolnych pomoc podczas zajęć indywidualnych dla dzieci - wspomaganie pracy dziecka Staż odb
    StPr/19/5542

    Zatrudnienie dotyczy: Regionalnego Centrum Informatyki w Bydgoszczy Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - realizacja zadań w obszarze funkcjonowania informatycznych systemów wsparcia dowodzenia,
    StPr/19/5546
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Zakres obowiązków: 1. Koordynowanie w jednostkach IWsp SZ działań zwiazanych z systemem pomocy osobom uprawnionym. 2. Realizowanie zadań szczegółowych opiekuna indywidualnego. 3. Prowadzenie i aktuali
    StPr/19/5549
    wynagrodzenie od od 3 050 PLN