Zamknij

Specjalista ds. administracyjnych (nr 5447)

Miejsce pracy: Warszawska 25, 85-058 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: koordynowanie nowych pracowników w ramach projektu, wsparcie dla pracowników zagranicznych, tłumaczenia językowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 200 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Pozostali pracownicy działów kadr (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
      Język:
      • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Uprawnienia:
        • obsługa pakietu MS OFFICE
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: SOLTREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Wały Piastowskie 1 lok. 612, 80-855 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: SOLTREX Sp. z o.o ul. Warszawska 25, 85-058 Bydgoszcz, tel. 731-603-768 w godz. 8-16
          Główne obowiązki: - przygotowywanie projektów aktów prawa miejscowego wydawanych przez Wojewodę, o których mowa w ustawie Prawo wodne, w szczególności w zakresie: ustalania strefy ochrony bezpośredni
          StPr/19/5523
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          - drobne prace gospodarcze, - sprzątanie śmietników - dbanie o zieleń - drobne naprawy na osiedlach Miejsce wykonywania pracy; Bydgoszcz - Czyszkówko
          StPr/19/5547

          - przyjmowanie towaru, - wydawanie towaru, - rozmieszczanie towaru w magazynie, - zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem, - monitorowanie zapasów magazynowych itp.
          StPr/19/5540

          produkcja i montaż mebli
          StPr/19/5534
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          - przyjmowanie korespondencji od klienta, - sprawdzanie kompletności przyjmowanej korespondencji, - wprowadzanie korespondencji do dedykowanego systemu informatycznego, - przygotowanie korespondencji
          StPr/19/5538
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          Zapoznanie z BHP i organizacją pracy, zapoznanie z przepisami przewozu i przewoźnika w tym instrukcje i oferty, obsługa podróżnych, sprzedaż biletów, obsługa kasy fiskalnej wraz z terminalem płatniczy
          StPr/19/5539

          - weryfikacja dokumentacji geodezyjnej przekazywanej do wojskowego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, - bieżąca aktualizacja bazy danych prowadzonych w programie EWMAPA, - udostępnian
          StPr/19/5541
          wynagrodzenie od od 2 200 PLN

          współorganizowanie imprez przedszkolnych przygotowanie dekoracji przedszkolnych animacja podczas świąt przedszkolnych pomoc podczas zajęć indywidualnych dla dzieci - wspomaganie pracy dziecka Staż odb
          StPr/19/5542

          Zatrudnienie dotyczy: Regionalnego Centrum Informatyki w Bydgoszczy Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - realizacja zadań w obszarze funkcjonowania informatycznych systemów wsparcia dowodzenia,
          StPr/19/5546
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          Zakres obowiązków: 1. Koordynowanie w jednostkach IWsp SZ działań zwiazanych z systemem pomocy osobom uprawnionym. 2. Realizowanie zadań szczegółowych opiekuna indywidualnego. 3. Prowadzenie i aktuali
          StPr/19/5549
          wynagrodzenie od od 3 050 PLN