Zamknij

Nasypowy (nr 5449)

Miejsce pracy: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -obsługa centralnego zasypu: zasypywanie tworzywa, przygotowanie tworzyw do produkcji, czyszczenie: filtrów i lejów przy maszynie, -pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn, - miele
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 21.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagany stopień niepełnosprawności
      Pracodawca: PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
      Adres: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Musiał
      Numer telefonu: 523722149
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ul. Podmiejska 4 85
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Główne obowiązki: - przygotowywanie projektów aktów prawa miejscowego wydawanych przez Wojewodę, o których mowa w ustawie Prawo wodne, w szczególności w zakresie: ustalania strefy ochrony bezpośredni
      StPr/19/5523
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - drobne prace gospodarcze, - sprzątanie śmietników - dbanie o zieleń - drobne naprawy na osiedlach Miejsce wykonywania pracy; Bydgoszcz - Czyszkówko
      StPr/19/5547

      - przyjmowanie towaru, - wydawanie towaru, - rozmieszczanie towaru w magazynie, - zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem, - monitorowanie zapasów magazynowych itp.
      StPr/19/5540

      produkcja i montaż mebli
      StPr/19/5534
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      - przyjmowanie korespondencji od klienta, - sprawdzanie kompletności przyjmowanej korespondencji, - wprowadzanie korespondencji do dedykowanego systemu informatycznego, - przygotowanie korespondencji
      StPr/19/5538
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Zapoznanie z BHP i organizacją pracy, zapoznanie z przepisami przewozu i przewoźnika w tym instrukcje i oferty, obsługa podróżnych, sprzedaż biletów, obsługa kasy fiskalnej wraz z terminalem płatniczy
      StPr/19/5539

      - weryfikacja dokumentacji geodezyjnej przekazywanej do wojskowego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, - bieżąca aktualizacja bazy danych prowadzonych w programie EWMAPA, - udostępnian
      StPr/19/5541
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      współorganizowanie imprez przedszkolnych przygotowanie dekoracji przedszkolnych animacja podczas świąt przedszkolnych pomoc podczas zajęć indywidualnych dla dzieci - wspomaganie pracy dziecka Staż odb
      StPr/19/5542

      Zatrudnienie dotyczy: Regionalnego Centrum Informatyki w Bydgoszczy Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - realizacja zadań w obszarze funkcjonowania informatycznych systemów wsparcia dowodzenia,
      StPr/19/5546
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Zakres obowiązków: 1. Koordynowanie w jednostkach IWsp SZ działań zwiazanych z systemem pomocy osobom uprawnionym. 2. Realizowanie zadań szczegółowych opiekuna indywidualnego. 3. Prowadzenie i aktuali
      StPr/19/5549
      wynagrodzenie od od 3 050 PLN