Zamknij

Nasypowy (nr 5917)

Miejsce pracy: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -obsługa centralnego zasypu: zasypywanie tworzywa, przygotowanie tworzyw do produkcji, czyszczenie: filtrów i lejów przy maszynie, -pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn, - miele
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 08.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagany stopień niepełnosprawności
      Pracodawca: PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
      Adres: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Musiał
      Numer telefonu: 523722149
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ul. Podmiejska 4 85
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/19/5848
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      - wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/19/5959
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, - poszukiwanie kandydatów, - monitorowanie rynku pracy, - przyjmowanie dokumentów kandydatów do pracy, - sporządzanie raportów sprawozdań, - prowa
      StPr/19/5960

      - układanie papieru przed drukiem, - wjazd i wyjazd paletami, - wymiana płyt w maszynie, - dbanie o czystość maszyny i miejsca pracy. - praca przy maszynach KBA 105, KBA 145 Oferujemy: - zatrudnie
      StPr/19/5958
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 250 PLN

      - obsługa krajarki - terminowa realizacja zleceń Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę na czas określony - atrakcyjne wynagrodzenie uzal
      StPr/19/5957
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 300 PLN

      - obsługa falcerki - terminowa realizacja zleceń Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę na czas określony - atrakcyjne wynagrodzenie uza
      StPr/19/5956

      współpraca z Kierownikiem Działu - pomoc w organizacji pracy pozostałych pracowników, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu, dbanie o zgodność stanów magazynowych, przyjmowanie dostaw, wydaw
      StPr/19/5955
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - obsługa maszyny offsetowej - terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta - monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów - konserwacja i
      StPr/19/5954
      wynagrodzenie od 5 600 - 7 000 PLN

      - odpowiedzialność za planowanie i realizację procesów rekrutacji pracowników ze Wschodu - samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji pracowników na rózne stanowiska - obsługa komputera - o
      StPr/19/5953

      Archiwizacja dokumentów, poznanie podstaw księgowości, kadr, rekrutacji, odpowiadanie na pisma, odpisywanie na e-maile.
      StPr/19/5961
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN